сайти

Всесвітня інтернет-мережа – це таке місце, де знайдеться все! Кожного дня в ній з’являються все нові й нові сайти для жінок, які дають відповіді практично на будь-які запитання.

Величезна кількість різнопланової та часто неперевіреної інформації в мережі настільки заплутує користувачів, що відшукати щось насправді цінне й корисне буває непросто. А якщо ви маєте бажання читати саме українською, то завдання ускладнюється ще більше! Але не все так погано – україномовний сегмент інтернету існує й розвивається, і підтвердженням тому є наша добірка якісних та інформативних жіночих сайтів на українській мові.

сайти

1. Твій Світ

Так, онлайн-журнал для жінок «Твій світ» – це ми! Вже більше трьох років ретельно добираємо для вас найцікавіші теми та пишемо матеріали, які будуть справді корисними. Здоров’я і краса, сім’я та виховання дітей, натхнення та мотивація, рецепти смачних страв, добірки цитат і привітань на всі випадки життя – і цим наш перелік тем далеко не вичерпується! Сподіваємося, що наш сайт увійде до вашого особистого переліку улюблених українських веб-видань.

сайти для жінок

2. Українки

Онлайн-журнал ukrainky.com – яскравий й небанальний сайт про українок і про все українське. Як пишуть його засновниці, видання без зайвого пафосу висвітлює турботи, здобутки та події в житті наших жінок. А вони варті уваги не менше, ніж закордонні!

 

3. Тутка

Ще один україномовний сайт, вартий вашої уваги – tutkatamka.com.ua. Інтригує сама тільки назва, правда? Насправді тут є дуже багато порад, лайфхаків і просто цікавинок на різні теми, які турбують українців. А ще все це подається з гарним почуттям гумору. Як-то кажуть, все буде ТУТКА!

сайти

4. Crocus

Наступний цікавий сайт, де пишуть українською, має назву Crocus. Як вказано на головній сторінці – «журнал про життя та для життя», і це дійсно так! Тут знайдуться статті про книги і про психологічне здоров’я; про відомих людей і про цікаві місця, філософські роздуми на різні теми і ще багато чого не менш захоплюючого. Особливість сайту – спецпроект «Врятувати життя», де публікуються історії про людей, потребуючих допомоги.

сайти

5. Кава з молоком

Цікаві й надихаючі статті на теми психології та стосунків, трішки гумору і поради на всі випадки життя: на сайті coffeewithmilk.com.ua знайдеться все!

сайти для жінок

 

6. Затишок

Продовжує нашу добірку веб-журнал «Затишок» – пізнавальний сайт для жінок і не тільки. Тут публікують цікаві ідеї для дому, рецепти, поради по вихованню дітей та багато іншого. 

7. Коліжанка

Дуже багато рецептів, поради по догляду за своїм здоров’ям, цікаві добірки та лайфхаки… Все це і навіть більше ви знайдете в жіночому онлайн-журналі kolizhanka.com.ua

8. Readmodo

Яка ж справжня жінка не захоплюється хорошими книгами? Якщо ви не мислите себе без читання і хочете бути в курсі всіх значущих літературних подій та новинок, тоді вам просто необхідно додати в закладки сайт Readmodo

9. Джарвіс

І завершимо наш перелік досить оригінальним сайтом «Джарвіс», який покликаний допомогти швидко обрати гарний фільм з українським дубляжем. Вам же відома ситуація, коли підбір кінострічки для перегляду завершується плутаниною з трейлерів і, все-таки, невизначеністю? Так ось, щоб уникнути цього, Джарвіс систематизував фільми не за жанрами, а за настроєм! Цікаво, правда? І, головне – працює!  

сайти

Звичайно, це ще далеко не всі якісні україномовні сайти для жінок, які можна знайти на просторах інтернету. Якщо знаєте подібні онлайн-видання – діліться посиланнями в коментарях! Цікавого вам інтернет-серфінгу!