зима

Вам відомо, що зима може бути найтеплішою порою року? Не в прямому сенсі, звичайно – шапку одягти таки доведеться. Але емоційно теплою й надзвичайно затишною її можете зробити ви! Адже коли, як не взимку, насолоджуватися підготовкою до різдвяних свят та іншими радощами життя?

зима

15 приємностей зими

Отже, цієї зими ви повинні обов’язково зробити наступне:

1. Довго гуляти і потім відігрівати замерзлі руки біля живого вогню. Підійде камін, якщо його немає – запаліть свічки.

зима

2. Випити гарячий глінтвейн в засніженому парку або лісі.

зима

3. Досхочу накататися на санках, лижах і ковзанах (якщо розважатись таким чином не дозволяє вік чи статус – робіть вигляд, що ви вчите дітей, своїх чи сусідських).

зима

4. Принести додому гілочку ялини чи сосни (тільки одну гілочку, ми ж не будемо винищувати дерева). Прикрасити її і насолоджуватися ароматом хвої.

зима

5. Купити, а ще краще – сплести собі яскраву шапку з помпоном, доповнити кольоровими шарфом та рукавичками. Одягати на довгі прогулянки і не зважати на думку перехожих!

зима

6. Запланувати на цю зиму якийсь рукодільний проект, на який у вас раніше не вистачало часу. Довгими вечорами втілювати задуману ідею, відпочиваючи душею.

7. Знайти в інтернеті 7 нових рецептів приготування кави і випробувати їх усі!

Читайте також: З часником, м’ятою чи віскі: 7 рецептів кави на всі смаки

зима

8. Прикрасити будинок до свят і чекати Різдва. Вечорами вмикати гірлянди. Періодично знімати з ялинки занадто цікавого домашнього улюбленця. Не сваритися – він теж чекає на свято!

зима

9. Влаштувати затишний куточок біля вікна: згодяться м’які подушки й великий плед. Хоча б інколи задумливо сидіти там, попиваючи улюблений теплий напій, дивитися на вулицю і думати про вічне.

зима

10. Організувати цікаву й насичену сімейну подорож на природу. Запастися теплими речами, весело провести час і повернутися з чудовим настроєм!

зима

11. Покликати в гості друзів, з якими вже давненько не бачились. Згадувати минулі пригоди, планувати нові, пообіцяти один одному зустрічатися частіше.

зима

12. Приготувати щось смачненьке для найрідніших. Повечеряти в тісному сімейному колі, вимкнувши всі телефони. Спілкуватися!

13. Регулярно підгодовувати птахів у парках та скверах.

зима

14. Підготувати подарунки до свят кожному члену сім’ї. Не забути написати лист Миколаю і від себе. Покласти на видноті або відразу вручити чоловікові чи комусь із близьких.

зима

15. Скласти власний хіт-парад цікавих фільмів та книжок і за зиму передивитися й перечитати їх усі!

Маєте чим доповнити цей перелік? Діліться ідеями в коментарях, і нехай ваша зима буде дуже затишною!

Читайте також: Атмосферні зимові ілюстрації від японського, американського та українського художників