Вам знайомий вислів: «Живуть, як кіт з собакою»? Підтекст цієї фрази завжди був негативним і натякав на взаємну неприязнь, але віднедавна все змінилося.

Знайомтеся: відразу дві собаки і кіт, які зламали систему і живуть за своїми правилами!

кіт з собакою

Кіт з собакою… і ще однією собакою!

Нерозлучна трійця – золотисті ретривери Вотсон і Кіко, а також сірий котик Гаррі – вже встигли підкорити мережу своєю зворушливою дружбою. Їхня власниця навіть завела спеціальну сторінку @wat.ki в Інстаграмі, де дає можливість милуватися неймовірною гармонією в стосунках своїх улюбленців.   

Дівчина з великою любов’ю розповідає про своїх пухнастих друзів, їхні звички та риси характеру.

Кожний з наших чотирилапих друзів якимось чином особливий. Так, іноді вони можуть поводити себе як справжні дурники, зате у всіх них є спільна риса: вони примушують нас усміхатися і роблять щасливими!

Вотсон має дивовижний талант заспокоювати і знімати депресію. Як тільки він з’являється в кімнаті – все навколо відразу осяює радість!

Вотсон

Кіко унікальний по-іншому: у нього дуже гучний голос і надзвичайно емоційна посмішка!

Кіко

Гаррі зовсім не схожий на інших котів. Він має безмежне терпіння і дуже любить обійматися з собаками. Мабуть, вважає себе маленьким щеням!

кіт з собакою

Гаррі

Усі троє друзяк часто подорожують разом зі своєю власницею, майже професійно знімаються на камеру і вже встигли стати зірками інтернету. Що ж, у них можна багато чому повчитися. Бажаємо і вам такої ж неймовірної та щирої дружби!

Читайте також: Ніжність в пастельних тонах: фотохудожниця показує красу тварин по-особливому