Успіх вендингового бізнесу залежить не тільки від місця установки автомата, а й від якості використовуваних інгредієнтів. Особливо це стосується техніки, що готує каву, капучіно тощо. Щоб клієнти не тільки поверталися до вашої торгової точки, а й рекомендували її знайомим, напої повинні бути по-справжньому смачними. Тому якісні сухі вершки, які можна придбати за найкращими цінами тут, є одним з найважливіших компонентів, що застосовуються у вендинговому апараті.

Загальна інформація

Сухі вершки для торгового обладнання застосовуються при приготуванні багатьох напоїв – латте, гарячого шоколаду, молочного коктейлю, кави з молоком та інших. Розчинні вершки відрізняються за густиною, структурою утворюваної пінки, жирністю, наближеністю до натурального молока.

Вершкові суміші можуть бути порошковими і гранульованими. При виготовленні першого варіанту використовується мінімальна кількість незбираного молока. Цей продукт простий в приготуванні і досить економічний. Він пом’якшує смак напою і надає йому ніжного вершкового відтінку.

У гранульованих вершках вміст молока вищий. Вони не тільки збагачують і покращують смак напою, а й утворюють густу, щільну пінку. Крім того, гранульовані суміші більш стійкі до злежування, мають високу вологостійкість і сипучість. Коштують гранули трохи дорожче, ніж порошок. У будь-якому випадку, сухий продукт може зберігатися набагато довше натурального.

Чи корисний продукт?

Сухі вершки для вендингу отримують методом висушування компонентів і подальшого їх змішування в спеціальних установках. Продукт має корисні властивості, хоча й у дещо меншій мірі, ніж цільні вершки.
У складі присутні жирні кислоти, мікро- і макроелементи, вітаміни А і Е. При цьому в сухій продукції немає холестерину, тому вона не завдає шкоди серцю і судинам. її можна вживати навіть тим, хто дотримується суворої дієти.

Чи можна використовувати в автоматі «побутові» вершки?

Продукція, призначена для дому, не годиться для використання в кавоматі. Справа в тому, що вимоги до вендингових інгредієнтів набагато вищі. Вони повинні добре змішуватися між собою і швидко розчинятися у воді, тому засипати в автомат можна тільки ті продукти, на яких стоїть позначка «для вендингу». В іншому випадку є ризик поломки техніки. Крім того, напій, приготований з використанням «побутових» вершків, вийде водянистим і несмачним, тому точка не користуватиметься популярністю.

А ось для домашнього використання вендингова продукція цілком підходить. Досвідчені кулінари давно оцінили її високу якість і з задоволенням готують на основі розчинних вершків десерти, морозиво, коктейлі. Продукт можна без побоювання брати з собою на пікнік в спекотний день або в далеку поїздку, використовувати в області ХоРеКа та рітейлу.

Переваги оптових замовлень

Замовивши велику оптову партію, ви будете мати запас сухих вершків і захистите себе від зайвих витрат, оскільки ціна на якісну продукцію постійно зростає. Крім цього, для оптових покупців діють особливі умови і надаються додаткові знижки. Ви зможете непогано заощадити на собівартості, отримавши згодом підвищений прибуток при перепродажі.

Варто відзначити, що приватним споживачам вигідний дрібний опт. Обсяг такого замовлення не перевищує 1-5 кг, а це зовсім небагато. При цьому вартість продукту буде набагато нижчою, ніж в звичайному магазині, а якість набагато вищою.

На закінчення

Високоякісні компоненти забезпечать торговій точці приплив клієнтів, а вам, відповідно, хороший дохід. Тому не варто економити на закупівлі. Спробуйте вендингові вершки різних виробників, щоб знайти продукцію, яка буде максимально відповідати запитам всіх ваших покупців.