стосунки з одруженим чоловіком

Стосунки з одруженим чоловіком – це завжди складно, але життя непередбачуване, тож трапляється різне. Для деяких жінок такий роман є лише розвагою, але більшість коханок сподіваються розлучити мужчину з законною половиною і отримати його в чоловіки. Щоправда, такий шанс випадає рідко, тож найчастіше ваш із ним шлюб так і залишається нездійсненою мрією.

Якщо ви опинилися саме в такій ситуації, проаналізуйте поведінку свого одруженого мужчини. Ось які ознаки говорять про те, що він не збирається розлучатися з дружиною заради вас.

1. Жодних проблем

Для вашого обранця не існує ніяких проблем, які виникають у вашому житті. Його цікавить лише те, що пов’язане з ним: куди ви поїдете на відпочинок, де зустрінетеся, в якому ресторані пообідаєте. Ваше оточення, батьки, робота, друзі – це не його справи, тож вникати у перипетії вашого життя він не збирається. Пояснюється це дуже просто: він не включає вас у свої плани, тому добре подумайте, чи варто продовжувати такі стосунки.

2. Заборонена тема

Жодна ваша спроба поговорити про спільне майбутнє не увінчується успіхом. Ця тема для нього – табу! Він нічого не обіцяє, ухиляється від прямих запитань, не обговорює ваш спільний побут. Це поганий сигнал, адже така поведінка говорить про те, що мужчина не планує змінювати своє життя.

закохана пара

3. Діалоги про кохання

Говорячи про свої почуття, більшість чоловіків відчувають певну відповідальність, ось чому від них так рідко можна почути зізнання в коханні. Тож якщо ваш обранець не поспішає відкривати перед вами душу, на спільне майбутнє з ним розраховувати не варто.

Існує й інший тип мужчин, які легко розкидаються словами, не вкладаючи у них ніякого сенсу. Головна мета такої поведінки – якнайшвидше вкласти вас у ліжко. Але і в першому, і в другому випадку розраховувати на мужчину не варто.

4. Втеча з перешкодами

Деякі одружені чоловіки вдало маскуються під жертву обставин. Вони знайдуть тисячу відмовок, щоб не йти з сім’ї: то діти ще малі, то жінка хвора, то перед батьками незручно і так далі. Таким чином він буде запудрювати вам мізки десятки років! Не дозволяйте годувати себе обіцянками, адже ваш час спливає, як і шанси створити нормальну сім’ю з іншою людиною.

пара, сварка

5. Шпигунські ігри

Якщо мужчина планує кардинально змінити свій сімейний стан, то розповість про свої наміри рідним або хоча би найкращому другові – йому важливо, як сприймуть його обраницю. Коли ж він не допускає будь-яких контактів між вами та людьми зі свого оточення, це повинно насторожити.

Навіть якщо партнер познайомив вас зі своїми друзями – придивіться до них уважніше. Якщо всі вони мають коханок і не залишають дружин роками, то вас, швидше за все, чекає те ж саме.

6. Маніпуляції

Як тільки ви заводите розмову про його розлучення і ваше бажання легалізувати стосунки, мужчина влаштовує гучний скандал. Він починає звинувачувати вас у псуванні відносин, конфліктуванні і так далі, в результаті чого може навіть образитися і ляснути дверима. Це маніпулятивна поведінка, яка показує неготовність мужчини до серйозних стосунків. Кожного разу буде повторюватися те саме: розмова про розлучення – сварка – розрив – примирення. Але так нічого і не зміниться.

стосунки з одруженим чоловіком

7. Чоловік на годину

Бурхливий інтим, спалах пристрасті, неймовірні емоції, а потім – його раптове охолодження до вас та бажання швидше закінчити зустріч. Знайомо? Так часто трапляється, коли в мужчини теплі стосунки зі своєю дружиною, але в ліжку у них проблеми. Він задовольняє свої сексуальні потреби на стороні, але потім його мучить совість, тож із пристрасного коханця мужчина перетворюється на неприємного роздратованого типа. Висновок простий – ви потрібні йому лише для сексу, не більше.

8. Під прикриттям

Ваш коханець завжди акуратний, доглянутий, з акуратною стрижкою та свіжою білизною? Швидше за все, про це подбала його дружина. Якщо мужчина і кроку не може ступити без поради своєї законної половини, значить, він бачить в ній партнера, на якого можна покластися. Такий союз розірвати дуже важко, тому тверезо оцініть свої шанси на заміжжя з таким чоловіком. Швидше за все, вони будуть дорівнювати нулю.

стосунки з одруженим чоловіком

9. Програна битва

Не варто думати, що ваш коханий мужчина постійно порівнює вас зі своєю дружиною, і тим більше намагатися виграти цю битву. Найчастіше чоловіки розглядають коханок через іншу призму і порівнюють їх хіба що з попередніми коханками, які в них були. Дружина в підсвідомості мужчини стоїть відокремлено – як мати його дітей, друг і партнер. Тому навіть не намагайтеся затьмарити собою дружину свого обранця – цей бій буде програний.

10. Довгострокові інвестиції

Ваш мужчина не балує вас подарунками? Значить, він не розглядає вас як довгостроковий проект, у який варто вкладатися, а намарно смітити грошима він навряд чи буде. Якби мужчина планував спільне майбутнє з вами, то передбачав би і витрати на вас. Якщо ж цього немає, то і шлюб з ним – поняття дуже примарне.

Стосунки з одруженим чоловіком, зазвичай, приносять більше болю, ніж радощів. І хоча часом складно і болісно відмовлятися від своїх ілюзій, але подивитися правді в очі необхідно.

За матеріалами

Читайте також: 9 міфів про дружин, у які досі вірять коханки (і дарма!)