пивні дріжджі

Пивні дріжджі – одна з найбільш ефективних біологічно активних добавок. Вона має дуже багато корисних властивостей, а головне – невисоку вартість, особливо якщо купувати БАД онлайн. Замовити пивні дріжджі https://a.com.ua/ru/pivnye-drozhzhi високої якості і за низькою ціною пропонує інтернет-аптека «Apteka.com». Доставка поштовими службами можлива в кожен населений пункт України.

Чим корисні пивні дріжджі

Застосовувати цю біологічно активну добавку почали ще за часів Стародавнього Єгипту. З тих пір пивні дріжджі залишаються популярними серед жінок, а все завдяки високій концентрації вітаміну В у їхньому складі. Регулярний прийом сприяє покращенню стану шкіри, нігтів і волосся. Також пивні дріжджі містять корисні мікроелементи (цинк, хром, магній, залізо, селен, калій), мінерали та амінокислоти.

Дріжджі позитивно впливають на роботу кишково-шлункового тракту, покращують апетит, сприяють нормалізації травлення. Шкіра при регулярному прийомі пивних дріжджів позбавляється від почервоніння і висипань, рани й порізи загоюються швидше. Регенерація шкіри теж прискорюється.

Пивні дріжджі призначають людям з надмірним випадінням волосся. Ця добавка необхідна пацієнтам з анемією, а також людям, які багато працюють фізично і розумово. Хром, який міститься в пивних дріжджах, допомагає покращити засвоєння організмом глюкози, тому може використовуватися для зниження рівня цукру у людей з діабетом 2-го типу.

пивні дріжджі

Протипоказання до прийому пивних дріжджів

У пивних дріжджів, як і у інших біологічно активних добавок, є свої протипоказання. У деяких випадках їхній прийом може тільки нашкодити людському здоров’ю. Врахуйте наступні важливі моменти:

  1. Добавку не можна приймати в необмеженій кількості і без перерв. Це може викликати алергічну реакцію.
  2. Якщо після прийому пивних дріжджів з’явився розлад шлунку, метеоризм або сильна відрижка, від добавки потрібно відмовитися.
  3. Грибок, що міститься в БАДі, може викликати молочницю у жінок або дисбактеріоз кишківника.
  4. Не можна приймати дріжджі під час вагітності та в період годування груддю.

Пивні дріжджі застосовуються не тільки як добавка для вживання всередину, але й як ефективний косметологічний продукт. Наприклад, з них можна зробити маску для обличчя, волосся або тіла, яка допоможе позбавитися від відмерлих клітин. Також їх часто застосовують як засіб в боротьбі з целюлітом, так як дріжджі стимулюють кровообіг. Можна робити і обгортання. Головне правило – купувати тільки препарати перевіреної якості!

Важливо: не поспішайте самостійно включати цю добавку в раціон. Перед цим слід проконсультуватися з лікарем, адже продукт може по-різному взаємодіяти з деякими лікарськими препаратами.