як підібрати косметику для макіяжу

Грамотно й зі смаком виконаний макіяж здатний змінити на краще будь-яку жінку чи дівчину. Але помилки, допущені при виборі косметики для макіяжу, призводять до непередбачуваних і часто негативних результатів. Не варто обирати засоби за принципом «мені сподобалися коробочка і ціна» – навряд чи вибір виявиться успішним, якщо враховувати тільки ці два фактори. Все набагато складніше. При підборі засобів потрібно мати на увазі не рекламні картинки, а елементарну логіку й підходити до покупки грамотно.

Особливо важливою є популярність бренду – ймовірність помилкового вибору відразу знизиться, якщо розглядати покупку косметики від Victoria’s Secret на сторінці https://secretangel.kiev.ua/kosmetika/ сайту SecretAngel.

декоративна косметика

Що потрібно для бездоганного макіяжу

У кожної модниці в косметичці є безліч різноманітних засобів, за допомогою яких можна зробити макіяж. Але далеко не завжди цей набір складається правильно! Деякі жінки та дівчата через недосвідченість купують все, що побачать в магазинах – а раптом знадобиться? Такий підхід до формування особистої колекції косметики не можна вважати правильним, адже в ньому немає логіки. То що ж купувати в першу чергу?

Весь спектр косметики для щоденного базового макіяжу складають:

 • основа для створення макіяжу;
 • тональні засоби;
 • консилер або коректор;
 • рум’яна підходящого відтінку;
 • основа для тіней;
 • тіні в трьох різних відтінках;
 • туш;
 • помада;
 • олівець для підводки та інші корисні дрібниці на зразок засобів для зняття макіяжу.

Перелічений набір повинен стати базою вашої косметички, адже з його допомогою вже можна зробити мінімальний мейк-ап.

кісточки для макіяжу

Що ще потрібно врахувати?

Отже, зі складом набору ми визначилися. Тепер потрібно зрозуміти, як правильно вибрати власне косметичні засоби. Важливо враховувати кілька індивідуальних нюансів:

 1. Ваш кольоротип – теплий або холодний (весна-осінь або зима-літо).
 2. Форму обличчя (овальне, кругле, квадратне, трикутне).
 3. Тип шкіри – обов’язково враховуються недоліки, які потрібно замаскувати.
 4. Наявність переваг, які варто підкреслити.

Вибір конкретних засобів буде дуже сильно залежати саме від цих особливостей. Було б непогано з цього приводу порадитися з професійним візажистом. Після такої консультації все стане набагато ясніше.

туш для вій

Правила підбору бездоганного макіяжу

Однієї лише консультації в салоні краси недостатньо, щоб навчитися правильно підбирати макіяж відразу і без помилок. Для цього може знадобитися цілий цикл сміливих експериментів! Нехай будуть допущені помилки – тільки так дівчина зможе точно з’ясувати для себе, який саме макіяж їй підійде, та як зробити мейк-ап для будь-яких конкретних випадків.

Перш за все, необхідно зрозуміти, що макіяж покликаний досягти наступних цілей:

 • підкреслити наявні переваги зовнішності;
 • замаскувати недоліки і відвернути від них увагу;
 • покращити ті особливості зовнішності, які можуть бути покращені.

Найважливіше при підборі правильного макіяжу – враховувати індивідуальні характеристики власної зовнішності. У кожної з нас різні форма і колір очей, будова носа, округлість щік, висота лоба, натуральний колір шкіри і волосся. Від цих факторів залежить остаточний підбір відтінків і вибір техніки.

При квадратній або прямокутній формі обличчя важливо візуально зробити його дещо вужчим – так воно стане більш привабливим. Для цього є сенс використовувати м’які переходи, а графічного макіяжу слід уникати. Для круглого обличчя, навпаки, бажано використовувати більш чіткі графічні елементи на зразок стрілок і контурів. Якщо ж лице трикутне (у вигляді сердечка), то потрібно якось зрівноважити верхню і нижню частини. Овальну форму обличчя вважають ідеальною, а тому вона вкрай рідко потребує корекції.

декоративна косметика

Правильно виконаний макіяж ніколи не впадає в очі і здатний зробити будь-яку дівчину чарівною. Підбирайте косметику грамотно, користуйтеся тільки якісними засобами і будьте завжди красивими!

Читайте також: Як зберегти красу і молодість: 15 ефективних порад для жінок