сонячне затемнення

Сонячне затемнення – рідкісне астрономічне явище, яке здавна привертає увагу як професійних астрономів та астропсихологів, так і тисяч любителів по всьому світу. Вважається, що ця подія може доволі сильно впливати на поведінку та самопочуття людей і навіть змінювати долю!

Що таке сонячне затемнення, до чого тут коридор затемнень, коли він відкриється і як правильно поводитися в цей період – читайте у нашому матеріалі.Сонячне затемнення 2 липня 2019 року

Всього у 2019 році очікується п’ять затемнень: три сонячних і два місячних. Одне з них – повне затемнення сонця – відбудеться 2 липня 2019 року о 22:23 за Київським часом. Це явище відбувається тоді, коли Місяць проходить між Землею та Сонцем, закриваючи собою частину сонячного диска.

В цьому році повне сонячне затемнення почнеться над Тихоокеанським регіоном, а найкраще його буде видно в деяких частинах Чилі та Аргентини. В цих місцях всі бажаючі зможуть побачити, як Місяць на кілька хвилин закриє собою світло від Сонця. Українці насолодитися цим явищем, на жаль, не зможуть, так як у нас його не буде видно. Зате буде можливість переглянути онлайн-трансляцію затемнення від NASA.

Що таке коридор затемнень і як він впливає на людину

Крім повного сонячного, у липні 2019 року відбудеться ще й часткове місячне затемнення (у ніч із 16 на 17 липня). Період між цими двома астрономічними явищами називають коридором затемнень, але він захопить також ще 3 дні до та 3 дні після цих дат. Вважається, що в цей час енергія головних небесних світил, Сонця і Місяця, спотворюється і може мати негативний вплив на нашу поведінку. В ці дні ми схильні приймати спонтанні необдумані рішення і «втрачати голову», що не є сприятливим для важливих починань у житті.

сонячне затемнення

©REUTERS

Як поводитися під час затемнення

Астрологи вважають, що небесні світила, а тим паче їхні затемнення, здатні значно впливати як на стан нашого організму, так і на нашу долю. Хтось може і не помітити ніяких змін, але багато людей відчуватимуть незрозумілу тривогу, емоційне напруження та навіть спалахи агресії. Енергія затемнення є досить дисгармонійною, тому в цей період рекомендується наступне:

  • утриматися від вступу в шлюб та інших ініціатив, які передбачають довготривалий та стабільний результат;
  • не втягуватися в конфлікти та відкласти рішення про розрив стосунків, щоб уникнути безповоротних помилок;
  • в період затемнень провести час максимально спокійно, без зайвих активностей (так як підвищується ризик нещасних випадків);
  • будь-які непередбачувані події зустрічати з відкритим серцем і чистими думками, уникаючи негативних реакцій;
  • присвятити цей час роздумам та медитаціям.
медитація

©o-sebe.com

Головне, що потрібно знати про сонячне затемнення – воно підсилює як позитив, так і негатив. Тому чим більше хорошого у вас буде в цей період життя, тим менше можливостей для появи неприємностей. А ті, хто зуміє правильно налаштуватися, зможуть навіть отримати багато плюсів! Наприклад, прорив проектів, які раніше буксували, кар’єрний ріст на роботі, позитивні зміни в особистому житті, поява нових джерел внутрішніх та зовнішніх ресурсів.

Пам’ятайте: доленосні зміни виявляються максимально сприятливими для тих, хто найбільше до них готовий!