метизи

Жодні ремонтні та будівельні роботи не обходяться без кріплення. Металеві вироби, які називають ще «метизами», – необхідний елемент для багатьох індустрій, від машинобудування до будівництва. Це незамінний атрибут, який повинен відзначатися міцністю, стійкістю та надійністю. Але перш ніж купити метизи, варто знати їхню класифікацію та особливості вибору.

Різновиди кріплень

Загалом металеві вироби ділять на два види:

  • Промислові.
  • Широкого призначення.

До першої групи відносяться різні закрепки, гаки, цвяхи, болти, металевий дріт, сітка, пружинні шайби, гвинти, шурупи, шпильки і тому подібне. Такі елементи найчастіше використовують для ремонтних робіт у різних сферах діяльності.

До металевих виробів широкого призначення входять такі побутові предмети як ножиці, пилки, вила і так далі. Такі деталі розраховані для побутового вжитку звичайного споживача.

Індустрії, в яких найчастіше використовується металеве кріплення: сільське господарство, харчова промисловість, сонячна енергетика, будівництво металоконструкцій, машинобудування, меблева промисловість.

Як вибрати метиз?

Для того, щоб обрати метиз, котрий ідеально підійде і довго служитиме для ваших потреб, звертайте увагу на такі критерії:

1. Діаметр, довжина ікрок різьблення.

2. Крім технічних характеристик, велике значення мають умови, в яких будуть використовуватися метизи. Наприклад, важливо враховувати температуру. Існують деякі види сталі, розраховані на температуру до -30 градусів максимум. Якщо температура буде ще нижчою, варто проконсультуватися і обрати більш стійкі до холоду марки сталі.

болт, гайка

3. Важливим є також рівень вологи середовища, в якому буде використане металеве кріплення. Якщо метизи будуть часто контактувати з водою, необхідно вибрати деталі зі спеціальним покриттям (наприклад, з нікелю чи хрому). Воно захищає від процесу іржавіння та інших пошкоджень. Або ж варто купити елементи із нержавіючої сталі.

Де купити металеві кріплення?

Інтернет-магазин «Dinmark» пропонує різноманітні металеві вироби за доступними цінами. Серед асортименту товарів ви знайдете необхідні види кріплень. Серед таких: болти, гайки, шайби, гвинти, саморізи, шурупи та багато інших груп подібних товарів.

Компанія забезпечує тисячі споживачів металевим кріпленням ще з 2013 року. «Dinmark» відомі товарами з нержавіючої сталі високої якості, а також конкурентними, привабливими цінами. Компанія працює з перевіреними постачальниками та людьми, які виконують роботу на совість, аби ви були задоволені та ще не раз звернулися в ТМ «Дінмарк».

Ознайомитися з асортиментом товару та зробити замовлення можна на сайті. Перейти в інтернет-магазин: https://dinmark.com.ua/.

Якщо у вас залишилися питання чи ви хотіли б проконсультуватися зі спеціалістом, дзвоніть за номером, вказаним на сайті.