Що подарувати на день народження

Що подарувати на день народження близькій людині? Це питання періодично турбує кожного з нас, адже хочеться бути оригінальним і обрати саме те, що точно запам’ятається імениннику! Якщо ви вже зламали голову над пошуками крутих подарунків, пропонуємо кілька свіжих ідей.

1. Смартфон

Так, це дорогий подарунок, але для близької людини нічого не шкода! Тільки уявіть, як зрадіє ваша мама, коли ви принесете їй новенький гарний телефон (а не віддасте свій старий, як завжди). Хороший смартфон, без якого в наш час нікуди, стане чудовим подарунком і для коханої людини. А якщо шукаєте варіант сюрпризу на солідний ювілей, це взагалі ідеально! Великий вибір якісних смартфонів з гарними знижками є в інтернет-магазині «Цитрус» – заходьте і купуйте.

Що подарувати на день народження, смартфон

2. Фотосесія з фотокнигою

Живучи серед цифрових технологій, ми практично не роздруковуємо фотографії і втрачаємо ту особливу магію гортання сторінок і довгого розглядання найкращих світлин. Та й часу на хорошу фотосесію, зазвичай, не знаходимо і задовольняємося нашвидкуруч зробленими знімками в телефоні. Ось чому сертифікат на фотосесію в професійного фотографа – це чудова ідея для подарунка на день народження!

Зараз є стільки креативних фотодей, що залишається тільки реалізовувати їх і насолоджуватися результатом. І обов’язково потурбуйтеся про те, щоб ваш іменинник отримав матеріальне втілення фотосесії у вигляді красивої фотокниги, інакше подарунок не зарахується!

фотоапарат, фотооб'єктив

3. Персоналізований подарунок

Будь-яка річ з персоналізацією відразу набуває особливої цінності в очах іменинника. Це може бути:

  • прикраса (браслет чи годинник з гравіруванням або іменне кольє);
  • шкатулка з написом;
  • декоративна лялька, названа на честь вашого іменинника чи іменинниці (деякі майстри навіть створюють дуже схожі копії людей за фотографіями);
  • одяг із зображенням того, кому ви його даруєте;
  • комплект магнітів, пазли чи посуд із фотографіями іменинника – варіантів на сьогодні є просто безліч!

Персоналізувати річ можна не лише з використанням фотографії чи імені – це може бути якась особлива дата чи вислів, який наведе на відповідні спогади. Погодьтеся, що такий подарунок буде вигідно виділятися серед інших і займе особливе місце в серці вашої близької людини.

браслет з гравіюванням

4. Подарунок ручної роботи

Не знаєте, що подарувати на день народження любителю чогось ексклюзивного? Хенд-мейд завжди цінувався дуже високо, адже річ, виготовлена вручну, є неповторною. Це може бути картина чи панно, іграшка, кераміка, прикраса, сплетений або вишитий одяг – будь-що, до чого лежить душа!

Якщо не вмієте створювати такі речі самостійно, можете звернутися до хенд-мейд майстрів, які часто пропонують свої послуги в інтернеті. Інколи можна віднайти настільки круті речі, що в захваті буде і іменинник, і всі його гості!

ляльки ручної роботи

5. Подорож

Якщо ваш винуватець свята любить подорожувати, подаруйте йому яскраві емоції і організуйте для нього мандрівку мрії! Перед цим краще обережно дізнатися, який напрямок його цікавить, а вже тоді бронювати житло у відповідному місці.

Тут все залежить від вашої фантазії і можливостей: можна просто оплатити номер в готелі, а можна продумати всі дрібниці – від трансферу до екскурсій. Як варіант – можете звернутися в туристичну агенцію, де вам допоможуть зробити все на професійному рівні. Іменинник буде щасливий!

Що подарувати на день народження, подорож

Сподіваємося, наші ідеї допоможуть вам вирішити, що подарувати на день народження близькій людині. Виділіть трішки часу на підготовку, проявіть увагу і зможете знайти чудовий подарунок, який стане особливим!

Читайте також: З днем народження українською: привітання, вірші, листівки