Рік Тигра 2022

Рік Тигра 2022 прийде вже дуже скоро, тому саме час розпочати підготовку до святкування. Розповідаємо, що краще вдягнути та як накрити новорічний стіл, щоб сподобатися смугастому хижаку!

Коли розпочнеться рік Тигра 2022 і яким він буде

Згідно китайського гороскопу, рік Синього (Чорного) Водяного Тигра розпочнеться 1 лютого 2022 року і триватиме аж до 21 січня 2023 року. Одночасно відбудеться зміна головного елемента року з металу на воду (визначальний елемент змінюється кожних два роки). Крім води, яка несе з собою чуттєвість та творчість, символом 2022 року буде також дерево, яке означає стабільність.

Порівняно з відносно спокійним роком Бика (2021), Тигр – справжній революціонер, який принесе з собою багато змін та інновацій. Це справжній хижак, який спонукає людей швидше рухатися до мети! Рік обіцяє бути дуже активним і особливо сприятливим для рішучих та цілеспрямованих людей, які готові брати ситуацію в свої руки і писати нові правила гри. Разом з тим, в центрі уваги залишатиметься сімейний затишок, взаєморозуміння та любов.

тигр

Загалом, рік Тигра 2022 буде «перехідним», адже після 2020-2021 років світ все ще стикається з небезпекою Covid-19. Проте, перехідний період – це зміни на краще! Після масових захворювань світ почне відновлюватися, колеса економіки закрутяться швидше, повернеться туризм.

Як зустрічати рік Тигра 2022

Зустрічати Новий Рік 2022, покровителем якого за східним календарем буде Водяний Тигр, астрологи радять у вузькому колі. Зберіть лише найближчих людей, адже цей хижак не любить надто великих компаній.

Так як Тигр поважає все натуральне, краще відати перевагу декору із природних матеріалів: гілочок ялини та шишок. Можна використати також блискучі стрічки та незвичайні прикраси. А ще Тигр дуже любить свічки, особливо золотистих, сріблястих та блакитних відтінків.

мандарини, Новий рік тигра 2022

Що одягнути в новорічну ніч Тигра

Так як господар 2022 року – Чорний (Блакитний) Водяний Тигр, кольори одягу для новорічної ночі варто вибирати відповідні. Бірюзовий, глибокий синій, чорний, блакитний, пісочний, коричневий, темно-зелений, сріблястий і золотий відтінки стануть ідеальним рішенням. Доречним буде смугастий принт, який дуже вдало виглядатиме і на одязі, і на аксесуарах. А ось яскраві неонові відтінки краще відкласти подалі.

Колір одягу варто обирати залежно від ваших планів на 2022 рік:

• щоб покращити матеріальний добробут, вибирайте вбрання золотистої чи бронзової гами;

• притягнути кохання допоможе бірюзовий колір;

• досягти кар’єрних вершин – чорне чи синє вбрання;

• а от коричневий та фіолетовий кольори – не найкраще рішення для святкування 2022 року.

Крім відповідних кольорів, слід враховувати і матеріали. Тигр любить все натуральне та не терпить синтетики, тому для новорічного вбрання 2022 року ідеально підійде одяг із натуральних тканин.

новий рік, дівчина

Новий рік 2022: як правильно накрити стіл

Тигр не любить надмірності, проте вимагає особливого ставлення до себе. Приділіть увагу сервіруванню святкового столу: застеліть льняну або бавовняну скатертину (ви ж пам’ятаєте – ніякої синтетики). Поставте на стіл свій найкращий посуд. Подбайте, щоб салати на новорічному столі були викладені шарами, а в складі мали сир, м’ясо та овочі.

Тигр – хижак, тому головною стравою на столі повинно бути м’ясо. Не варто готувати страви корейської кухні, адже корейці споживають м’ясо тигра та інших представників котячих як делікатес! Також краще не готувати рибу та морепродукти, тому що тигр не вміє їх ловити. Якщо дуже хочеться чогось морського, подайте на стіл хіба що легкі рибні закуски, але не як головну страву.

новорічний стіл

Вважається також, що Тигр не терпить алкоголю. Це не означає, що потрібно повністю відмовитися від нього, але й заставляти стіл величезним арсеналом пляшок із міцним алкоголем не варто – достатньо буде хорошого вина.

Якщо дотриматися цих нескладних порад східного гороскопу, можна «задобрити» володаря Нового Року і отримати багато приємних сюрпризів. Бажаємо, щоб Рік Тигра 2022 став для вас щасливим!