подарунки

День народження – це особливе свято для кожної людини. У цей день завжди хочеться зібрати найближчих та провести його у теплій атмосфері. Але для того, щоб обрати гідний подарунок імениннику, часто потрібно добряче подумати. Тут завжди потрібно розуміти – ваш подарунок повинен в першу чергу відображати людину, якій він адресований.

Готуючи сюрприз на день народження, ви повинні бути уважними до іменинника та віднестися до вибору дуже серйозно. Тому ми б хотіли запропонувати вам декілька абсолютно безпрограшних варіантів подарунків, які підійдуть всім!

1. Унікальний подарунок з індивідуальним написом

Подарунки на день народження від Fatline допоможуть вам зробити вибір швидше та знайти дійсно оригінальний варіант. Fatline дає можливість додати особливий для вас та іменинника напис на футболку, чашку, худі, подушку, чохол чи абсолютно будь-що! Цей напис може бути дуже атмосферним та душевним для вас та вашої близької людини. Таким чином можна проявити свої справжні почуття, висловити свою прив’язаність та навіть освідчитися! Такий подарунок є абсолютно унікальним та оригінальним. Він підійде як подарунок подрузі на день народження, мамі, бабусі, татові, сестрі, братові, племіннику чи просто колезі.

подарунок

2. Робот-пилосмок

Раніше такі вироби техніки були чимось абсолютно недосяжним та неймовірним для нас. Але сьогодні у загальному доступі можна придбати маленького, охайного, високотехнологічного помічника, який буде ретельно прибирати домівку, поки господарі відпочиватимуть. Цей, здавалося б, маленький робот може не лише пропилососити всю домівку від пилюки та накопиченого бруду, а й зробити повноцінне вологе прибирання кожного куточка! Також його можна вмикати дистанційно. А для тих, у кого є тварини вдома, це взагалі незамінна річ. Тому його можна сміливо назвати безпрограшним варіантом, адже кожен мріє про такого помічника.

3. Подарунковий сертифікат

Якщо у вас взагалі немає варіантів та думок, що б можна було подарувати імениннику, чи залишається обмаль часу, а подарунка й досі немає, допоможе подарунковий сертифікат. Все, що вам потрібно знати – це улюблений магазин чи заклад іменинника, в якому можна придбати сертифікат на товари та послуги. Вам не потрібно вгадувати, що купити, адже людина зможе самостійно придбати собі бажану річ за допомогою цього сертифікату. Вона точно буде задоволеною, а такий подарунок буде хорошим проявом уваги!

Окрім сертифікату на покупки в магазині, можна подарувати імениннику сертифікат на відпочинок у SPA комплексі чи на заняття якимось видом спорту (сквош, кінна їзда, гольф). Все залежить від того, чим полюбляє займатися ваш ювіляр, адже на його інтереси варто опиратися першочергово. Тому спробуйте обережно запитати про його мрії та бажання і, відштовхуючись від них, підібрати подарунок мрії.