ручний міксер

Ручний міксер – перший помічник господині на кухні, тож до його вибору потрібно підходити дуже ретельно. При цьому варто звертати увагу на потужність, кількість швидкостей, матеріал і складання корпусу, а також кількість і конфігурацію насадок. Всі ці параметри можна встановити, обираючи товар на сайті «Все цены Харькова». Зовні ваш міксер повинен виглядати надійно: шви рівні й мінімальні, насадки стійко тримаються в отворах, а кнопка перемикання швидкостей натискається зручно і плавно. Перевагами такого вибору є й мобільність пристрою, адже його можна використовувати в будь-якому посуді, а не тільки в спеціально призначеній чаші, як в стаціонарних моделях.

Сьогодні на ринку представлена величезна кількість моделей ручних міксерів, тож серед усього цього різноманіття дуже легко розгубитися. Пропонуємо вам нашу трійку лідерів, які ефективно впораються зі всіма кулінарними завданнями!

Braun MultiMix 3 HM 3137

Аж 500 Вт потужності для міксера – відмінний показник. Швидкість обертання насадок можна регулювати в 5 положеннях, обираючи оптимальну потужність для конкретного інгредієнта або рецепта. Якщо продукт потрібно збити швидко й інтенсивно, можна задіяти турборежим. Зручна прогумована ручка дозволяє надійно утримувати міксер в руках, що особливо актуально для роботи на кухні. Для підвищення ефективності мотора цієї моделі була використана технологія SmartMix. Вертикальне розташування дозволяє менше навантажувати пристрій і захищає від перевантаження. Для зручного кріплення насадок використана систему ComfortClick. У комплекті також йде мірний стакан на 600 мл.

Характеристики:

 • 500 Вт потужності;
 • 5 швидкостей;
 • 3 насадки (вінчик, блендер, для тіста);
 • імпульсний режим.

Середня ціна – 2 136 грн.

Philips Viva HR3740 / 00

Використовуючи на кухні міксер Philips, можна значно покращити свої кондитерські навички і часто балувати сім’ю смачною випічкою! За ефективність його роботи відповідає потужний двигун на 450 Вт, здатний легко замісити навіть густе тісто. Якщо ви хочете порівняти ціни на міксери https://pn.com.ua/ct/2142/, не забувайте правильно оцінювати й набір їхніх характеристик. Інтенсивність роботи двигуна можна розподілити в 5 варіантах швидкостей. Для максимального залучення кисню виробник оснастив міксер вінчиком конічної форми.

Характеристики:

 • 450 Вт потужності;
 • 5 швидкостей;
 • 2 насадки (вінчик, для тіста);
 • турборежим.

Середня ціна – 1 179 грн.

Gorenje M400ORA

У комплекті до цього ручного міксера йдуть вінчики з нержавіючої сталі з довгими гачками для тіста. Їхня форма і міцність дозволяє насадкам справлятися з будь-якими інгредієнтами. Міксер оснащений технологією плавного старту, завдяки якій процес змішування і збивання стає більш зручним і простим. Плавний пуск не дозволяє інгредієнтам розбризкуватися за межі чаші. А завдяки поступовому збільшенню швидкості ви можете виконувати найрізноманітніші кулінарні операції.

Характеристики:

 • 400 Вт потужності;
 • 5 швидкостей;
 • 2 насадки (вінчик, для тіста);
 • турборежим.

Середня ціна – 1 152 грн.

Висновок

Представлені в огляді міксери розташовані в порядку від першого до третього місця. Велика кількість застосованих технологій вивела в лідери Braun MultiMix 3 HM, а Gorenje M400ORA поступився конкурентам через невисоку потужність. В цілому, ми рекомендуємо обирати ручний міксер зі зручним змотуванням шнура, насадкою для роботи з тугим тістом і вінчиком конусної форми.