що не варто показувати в інтернеті

Соціальні мережі вже давно стали звичною частиною нашого повсякденного життя. І хоча це, поза всякими сумнівами, досить зручний спосіб взаємодії з людьми, з якими ви просто не можете бачитися щодня, соцмережі також можуть вкрай шкідливо впливати на нас, якщо ми будемо недостатньо обережні.Звичайно, ви можете бути настільки задоволені своїм життям, що вам постійно хочеться поділитися своєю радістю з усім світом в Instagram, але є певні речі, що їх не варто показувати в інтернеті. Сайт The Power of Silence розповів, про що йде мова.

1. Ваше сексуальне життя повинно залишатися особистим

Те, що відбувається за зачиненими дверима вашої спальні, стосується тільки вас і вашого партнера. Соковиті подробиці вашого інтимного життя ні в якому разі не повинні потрапляти в стрічку новин Instagram. Розмови про секс допустимі хіба що в спілкуванні з найближчими друзями, та й то у виняткових випадках. У всіх же інших обставинах пам’ятайте – це абсолютно не стосується оточуючих.

що не варто показувати в інтернеті

©Pixabay

2. Не викладайте в інтернет особисту інформацію, що стосується вашого партнера

Ваш партнер і ви – не єдине ціле, навіть якщо ви дуже близькі. Ви цілком можете викладати в соціальні мережі свої селфі і розповідати, як вас зворушила нещодавно переглянута мелодрама, щиро вважаючи, що в цьому немає нічого поганого. Але ваш партнер може зовсім не розділяти вашого погляду на це, тому ні за що і ніколи не викладайте в мережу без його дозволу будь-яку інформацію, яку можна вважати особистою. Деякі люди вважають за краще, щоб їх особисте життя залишалася якомога більш приватним. Поважайте це.

Клінічний сексолог і експерт з особистих стосунків доктор Дон Майкл пише про це наступне: «Якщо ви хочете, то, звичайно, можете викладати в інтернет особисту інформацію, але не робіть того ж з особистою інформацією вашої коханої людини, так як це є вторгненням в її особистий простір».

що не варто показувати в інтернеті

©Pixabay

3. Ви зовсім не зобов’язані сповіщати про свої сварки весь світ

Мабуть, це один з найважливіших пунктів: ви ніколи і ні за що не повинні дозволяти собі сповіщати про ваші сварки весь інтернет. Ваші розбіжності і проблеми особистого характеру повинні вирішуватися між вами двома. Поділитися в соціальній мережі подібною інформацією – все одно що запросити в свій будинок і спальню натовп абсолютно незнайомих людей, дозволивши їм коментувати все, що вони побачать.

4. Особисті фото вашого партнера без його дозволу не повинні потрапляти в мережу

Фотографії вашого партнера, які особисто ви вважаєте кумедними, милими і смішними – настільки, що вам захочеться поділитися ними з усім світом – йому самому можуть здатися занадто особистими або навіть образливими. Тому не викладайте в інтернет фотографії вашого партнера, якщо тільки у вас немає на це його чіткого і недвозначного дозволу. Повірте, ніхто не хоче, гортаючи новинну стрічку соціальної мережі, наштовхнутися на фото, на якій він пускає слину на подушку під час сну.

що не варто показувати в інтернеті

©Pixabay

5. Не жартуйте над своєю коханою половинкою в мережі

Справа в тому, що тон і зміст вашого повідомлення зовсім не обов’язково буде сприйнятий вашими читачами (і вашим партнером!) так, як ви сподівалися. Так, віч-на-віч ви можете доброзичливо посміятися над недоліками вашого партнера, використовуючи жарти «нижче пояса». Це не буде визнано образливим, тому що він знає, що ви думаєте про нього насправді, та й тон вашої мови буде чітко говорити про те, що це жарт. Але соціальні мережі – це зовсім інше! Знеособлений жарт, перекладений в текстовий формат, може перетворитися з доброзичливого сарказму на злісний і образливий удар в найболючіше місце.

Як вважає Аарон Андерсон, сімейний психолог: «Коли ви викладаєте помилки і недоліки вашого партнера в соціальні мережі, врахуйте, що там вони виявляються вирваними з контексту, і ви не можете обмежити коло людей, які їх побачать».

що не варто показувати в інтернеті

©Pixabay

6. Утримайтеся від пасивно-агресивних коментарів про вашого партнера в інтернеті

Якщо у вашому партнерові вас щось не влаштовує, краще, що ви можете зробити – це поговорити з ним на цю тему і спільно знайти рішення проблеми, якщо вона дійсно існує. Якщо ж ви поділитеся цим в соціальних мережах, ви не тільки не вирішите проблему, але й піділлєте масла у вогонь! Не давайте нікому втручатися в проблеми ваших відносин, і побільше спілкуйтеся з вашим партнером – особисто і віч-на-віч.7. Досить прагнути до чужого схвалення в мережі з допомогою сумнівних повідомлень

Так, всі ми любимо бачити поновлення статусу наших друзів і нові повідомлення від них. Але є люди, які бачать в цьому мало не сенс свого життя! Вони настільки «підсіли» на свої облікові записи в соціальних мережах, що їхні думки практично повністю займає питання, скільки разів переглянули або «лайкнули» їхнє повідомлення. Чому? Та тому що чим вищі ці показники і чим більше людей на них підписалося, тим більше «затребуваними» вони себе почувають.

Але як при цьому знайти час на свого партнера і особисті стосунки?

що не варто показувати в інтернеті

©Pixabay

8. Припиніть принижуватися, перемиваючи кістки «колишнім» вашого партнера

Неважливо, наскільки погано закінчилися минулі особисті відносини вашого партнера, і наскільки сильно вам хочеться цим поділитися, утримайтеся від цього. Нехай ці брудні таємниці залишаться там, де їм місце – в небутті. Зробіть це з поваги до свого партнера, та й до себе теж.

Експерт з особистих стосунків Нілі Штейнберг вважає: «Хоча у вас може виникнути велика спокуса написати кілька в’їдливих коментарів на адресу «колишніх» вашого партнера – особливо, якщо він або вона втручається у ваші стосунки – але коли ви скаржитеся на це в соціальних мережах, це виглядає жалюгідно».

Досить принижувати себе розповідями на Facebook про те, яка ця людина погана. Всі, кого це стосується, включаючи вашого партнера і його колишню пасію, і так про це знають. Краще поговоріть з ним про те, що вас турбує, і добийтеся вирішення цієї ситуації.

що не варто показувати в інтернеті

©Pixabay

Отже, тепер вам відомо, що, на думку психологів, не варто показувати в інтернеті. Будьте вдячні за те, що ваша кохана людина обрала саме вас, і відпустіть минуле!

Читайте також: 7 токсичних звичок, які ведуть до емоційної зради в стосунках