Кожна жінка в своєму житті може зіткнутися з різними проблемами: захворіти, потрапити в стресову ситуацію, зазнати труднощів у спілкуванні з іншими людьми тощо. Подібні складності очікувано чинять негативний вплив на наш психологічний стан. Ось тільки не варто терпляче чекати кращих часів або скаржитися на долю!

Що ж робити в таких випадках? Необхідно змінити свій погляд на проблему, винести з неї урок і спробувати знайти вихід із ситуації. А допомогти вам зможе жіночий психолог по скайпу, основний напрямок діяльності якої – стосунки між людьми.

Допомога фахівця в режимі онлайн – майбутнє психології

Провідний український психолог зі стосунків Алла Янсонс зазначає, що буквально кілька років тому відвідування такого фахівця вважалося чимось неординарним, тож люди соромилися звертатися до нього. Але часи змінилися і багато хто усвідомив, що замкнутися в собі з появою труднощів і проблем – не найкращий варіант, а обговорювати складності з рідними не завжди зручно. Тому до психологів в Україні люди стали звертатися значно частіше.

Розмови з психологом допоможуть:

 • Стати впевненою в собі.
 • Зрозуміти себе і прийняти своє внутрішнє «Я».
 • Усвідомити свою значимість і неповторність.
 • Грамотно розподіляти час на сім’ю, роботу і власний відпочинок.
 • Знайти щастя.

Але не в кожної людини знайдеться час на відвідування фахівця, а в маленьких населених пунктах їх може не бути взагалі. На щастя, завдяки сучасним технологіям стала можливою така послуга як психолог по скайпу, яка надається в режимі онлайн і стає дедалі популярнішою в Україні.

Алла Янсонс

Переваги дистанційних консультацій

Психологічні сеанси, що проходять віддалено, за допомогою скайпу, мають безліч переваг перед особистими зустрічами з фахівцем:

 1. Доступність. Зв’язатися з психологом можна з будь-якого куточка землі, головне, щоб був вихід в інтернет і скайп на електронному пристрої.
 2. Економія часу. Не потрібно відпрошуватися у керівника, не потрібно витрачати кошти на проїзд і час на дорогу до кабінету спеціаліста. За домовленістю можна отримати послуги психолога по скайпу і в ранкові години, і пізно ввечері.
 3. Регулярність консультацій. Не потрібно буде переривати сеанси з фахівцем через відрядження або відпустку в іншому регіоні.
 4. Анонімність. Завдяки віддаленому консультуванню спілкування з психологом залишається в таємниці для оточуючих. Клієнту не потрібно приїжджати до медичного закладу, що виключає ймовірність зустрічі зі знайомими або друзями.
 5. Вибір найкращого фахівця. При пошуку психолога, стоматолога, фахівця з ринопластики в Києві тощо в реальному житті не завжди вдається знайти консультанта за своїми запитами, а інтернет надає клієнтам таку можливість.
 6. Економія коштів. Вартість послуги психолога по скайпу завжди нижча, ніж очне відвідування фахівця.

Дистанційні сеанси незамінні для тих клієнтів, які через фобії, депресивний стан або інвалідність не можуть або не хочуть виходити з дому. Крім того, онлайн консультації для багатьох більш зручні, ніж очні зустрічі, позаяк людина в домашніх умовах відчуває себе розслаблено і комфортно. Саме тому навіть ті, хто в змозі відвідувати психолога особисто, більше схиляються до віддалених сеансів. Подібні заняття більш ефективні й реально допомагають людині позбутися психологічних проблем. Головне – вчасно знайти і звернутися до психолога по скайпу.

Джерело: офіційний сайт жіночого психолога Алли Янсонс www.jansons.com.ua