Легкі, компактні, сучасні цифрові піаніно https://muzline.ua/uk/tsyfrovi-pianino/ – найкращий вибір для сучасного музиканта, а особливо для початківця. Але класичні акустичні моделі не поспішають звільняти місце в серцях піаністів! Разом з експертом інтернет-магазину Музлайн з’ясуємо, чим конкретно цифрові моделі кращі за традиційні, і чи відповідає взагалі це твердження реальності.

З чого усе починалося

Традиційні акустичні піаніно дуже популярні у всьому світі – історично склалося так, що цей інструмент став королем світу академічної музики і утримує цю позицію до сьогодні. Грі на ньому навчаються сотні тисяч людей на планеті. Але, як це часто буває, є певні нюанси. Таке піаніно, особливо нове та супер якісне, коштує досить дорого – декілька тисяч доларів за учнівську модель. Саме тому більшість власників інструменту купували його з рук на вторинному ринку. До того ж, сучасна міська квартира з її акустичною незахищеністю та невеликою квадратурою – не найкраще місце для гучного та громіздкого об’єкта, яким є будь-яке акустичне піаніно. Саме як рішення цих проблем і було створено цифрове піаніно.

Сучасні моделі:

  • уособлюють в собі багаторічний досвід інженерів розробки;
  • мають живу реалістичну клавіатуру;
  • відображають усі властивості акустичного звуку;
  • мають компактні габарити і маленьку вагу;
  • вписуються в будь який сучасний інтер’єр – чи то домашній, чи то офісний, чи класний.

Перші зразки цифрових піаніно ще зі звичайною динамічною клавіатурою з’явилися понад двадцять років тому, їх представив талановитий інженер Рей Курцвейл. Не одразу, але новинку все ж оцінили як перспективну. На сьогоднішній день виробництвом учнівських, домашніх та концертних моделей займається близько десяти топових брендів. Лідерами серед них лишаються такі титани, як Yamaha, Casio, Korg та інші.

Чому вам варто придбати цифрове піаніно

Попри практичні та акустичні переваги, величезну роль у популярності цифрових піаніно відіграє їхня ціна. За словами провідних фахівців музичного інтернет-магазину Muzline, для більшості вітчизняних музикантів це все ще найвагоміший фактор, який впливає на вибір. Якщо ж помножити доступну вартість на гарантію якості, класний звук і жодних проблем з обслуговуванням та налаштуванням інструмента, то можна сміливо стверджувати, що цифрові піаніно – найкращий вибір для тисяч піаністів! Причому незалежно від рівня їхньої підготовки: початківців, любителів, професіоналів, композиторів та експериментаторів сучасних жанрів (бо будь яке цифрове піаніно зараз може виконувати роль міді-клавіатури, підключатися до комп’ютера). Тож досить сумніватися: зробіть найкращий вибір і придбайте сучасну модель цифрового піаніно!

Головне зображення: novoscursos.com