Дівчата абсолютно по-різному ставляться до фарбування волосся. Деякі намагаються приховати сивину, тоді як інші хочуть або підкреслити природний колір волосся, або ж кардинально його змінити. Як би там не було, відбувається безпосередній вплив складників фарби на саме волосся, тому що активна речовина повинна не тільки якісно виконувати свою пряму функцію, а й бути максимально безпечною.

Garnier Color Naturals: насичений колір і мінімальний вплив на волосся

Варто відзначити, що фарби без аміаку вважаються ідеальними для фарбування волосся без сивини. В іншому випадку ви отримаєте ефект легкого тонування без повноцінного приховування початкового кольору. Аміачні ж засоби вважаються більш агресивними, але й більш результативними. При цьому сучасні технології і можливості дозволяють мінімізувати негативний вплив діючих компонентів на волосся без зниження стійкості пігменту.

Фарби Garnier Color Naturals вважаються одними з кращих в середньому ціновому сегменті. Вони відрізняються не тільки неймовірною стійкістю, але й використанням безпечних компонентів. Різноманітність колірної гами дозволяє пофарбувати волосся в чорний, блонд, каштановий, рудий та інші нестандартні відтінки, насиченість яких залежить від початкового кольору, стану волосся і тривалості впливу складу.

Чому Garnier Color Naturals?

Тому що фарба:

  • справляється навіть із повністю сивим волоссям;
  • дозволяє отримати насичений глибокий колір;
  • практично не вигоряє на сонці;
  • змивається поступово і не залишає ніяких слідів на спальній білизні або одязі;
  • дозволяє отримати м’яке волосся;
  • продається в достатньому обсязі для фарбування навіть довгого негустого волосся;
  • не створює ніяких дискомфортних відчуттів під час процесу фарбування;
  • вважається фінансово доступною при відмінних практичних характеристиках;
  • майже не травмує волосся.

Незважаючи на відносну безпеку продукту, рекомендується проводити фарбування максимально акуратно, намагаючись зайвий раз не зачіпати шкіру голови. Слід дотримуватися рекомендацій на упаковці фарби і регулювати деякі моменти під персональні переваги. Наприклад, збільшивши або зменшивши тривалість впливу фарби на волосся, можна контролювати насиченість кольору. Експериментуйте і насолоджуйтеся результатами без шкоди для волосся!