Навіть маючи здорові й доглянуті зуби, не всі можуть бути впевненими в їхньому ідеальному білому кольорі. Втрата білизни зубів – це природний процес, який відбувається внаслідок вікових змін, надмірного вживання фарбуючих напоїв і продуктів, а також куріння.

На щастя, вирішення цієї проблеми існує, адже сучасні технології дозволяють ефективно відбілити зуби в стоматологічній клініці. Які методи для цього застосовуються та як отримати максимальний ефект? Відповіді на ці та інші запитання редакція нашого сайту отримала в київській стоматологічній клініці «Кью Клінік».

Записатися на прийом і отримати консультацію можна, перейшовши за посиланням https://qclinic.com.ua/.

Методи професійного відбілювання зубів

Отже, у стоматологічній клініці застосовують наступні способи досягнення вашої білосніжної усмішки:

  1. Хімічний – з використанням гелю на основі 40 % розчину перекису водню. Дану методику не застосовують за наявності відколів, тріщин, вінірів, протезів, штифтів чи видимих пломб. Це говорить про те, що для здійснення цієї процедури зуби повинні бути здоровими, так як використання хімічних речовин може травмувати тканину. Тому ця методика використовується дуже рідко.
  2. Фотовідбілювання – з використанням гелю, що містить перекис водню. Розчин наноситься на поверхню зуба і протягом 10-15 хвилин на його фронтальну частину світять спеціальною лампою. За один візит до стоматолога проводиться 3-5 процедур, після чого відразу спостерігається освітлення на 8-10 тонів.
  3. Лазерний – нанесений на зуби гель активується під дією лазерного променя. Це найбільш затребувана процедура, адже за один 40-хвилинний сеанс досягається відбілювання зубів на 8-10 тонів!

Від чого залежить хороший результат освітлення зубів?

Ефект залежить від багатьох факторів:

  • якості та природного відтінку зубної емалі пацієнта;
  • сприйнятливості зубного покриття до впливу обраного способу;
  • причин потемніння емалі зубів;
  • досвіду й професіоналізму лікаря.

Для кожного пацієнта вибір типу методики відбувається індивідуально. Крім того, відтінок після процедури може варіюватися (від 1 до 2 одиниць або від 10-14). Тільки досвідчений стоматолог може спрогнозувати кінцевий результат за первісною «картинкою» порожнини рота і порекомендувати найкращий метод для конкретної людини.

На результат освітлення зубів впливає також правильне виконання пацієнтом рекомендацій лікаря. Після процедури впродовж кількох днів потрібно утриматися від споживання фарбуючої їжі та рідини, а також куріння. Після проведення маніпуляцій протягом двох-трьох днів емаль стає надто вразливою до барвників, тому ваші дії дуже важливі.