Що таке масаж Гуаша, чому він такий популярний і як виконувати його з максимальним ефектом? Розповідаємо в цьому матеріалі!

Масаж Гуаша – що це за техніка і в чому її переваги

У традиційній китайській медицині існує техніка, при якій масаж здійснюється за допомогою спеціальної пластини або скребка, виготовлених із каменю (кварц, нефрит, авантюрин). Спочатку ця китайська методика застосовувалася для лімфодренажного масажу спини і всього тіла. Слово «Гуаш» означає «зішкребти все погане», а основний ефект від процедури – позбавлення від шлаків, токсинів і набряків.

Переваги масажу Гуаша

  • зменшення зморшок та інших вікових проявів;
  • покращення кольору обличчя, лімфотоку, кровотоку;
  • збільшення обсягу кисню з клітин шкіри;
  • боротьба з пігментними плямами, висипаннями, рубцями, почервонінням;
  • підвищення загального рівня імунітету;
  • активізація вироблення гормонів: серотоніну, ендорфіну, дофаміну.

Як бачимо, ця техніка дає чудовий результат, тому спробувати варто! Недарма китайці так довго зберігають свою молодість – у них можна повчитися, як доглядати за собою.

Як зробити масаж Гуаша ще ефективнішим

Насправді все просто – потрібно просто об’єднати вікову практику та сучасні технології! Саме так на ринку краси і з’явився апарат мікрострумової ліфтингу FACE-LIFT 11 Skin Facial Massager для омолодження шкіри обличчя від компанії Ms.W.


Це іноваційний пристрій для мікрострумового ліфтингу, виконаний у формі скребка для масажу Гуаша. Унікальна форма девайсу має грані, які дозволяють йому щільно прилягати до поверхні обличчя. Це забезпечує щільний контакт масажера зі шкірою, що сприяє більш глибокому проникненню щоденної косметики під час процедури. 

У цьому пристрої поєднані дві технології: мікрострумова терапія і масаж Гуаша. Під дією першої покращуються обмінні процеси, відбувається оздоровлення шкіри, судин і м’язів на клітинному рівні. А регулярний масаж Гуаша покращує мікроциркуляцію, скорочує число зморшок, омолоджує шкіру та підсилює вироблення колагену.

Як користуватися масажером

Працювати з масажером FACE-LIFT 11 нескладно – слід переміщувати його по обличчю, чітко рухаючись за розташуванням анатомічних м’язів. Звуковий сигнал нагадає користувачеві про необхідний перехід до іншої ділянки, а три грані масажера підходять не тільки для маніпуляцій з лицем, а й для ділянок очей і голови.

Прилад не має кнопок і перемикачів, так як вбудований смарт-датчик негайно відреагує на дотик до шкіри і почне розслаблюючу процедуру масажу. Вплив на шкіру розігрітих до 40 градусів Цельсія двох граней забезпечує м’який, але глибокий прогрів тканин, прискорює кровообіг і обмінні процеси, підвищує рівень насичення киснем і живильними речовинами.

Для максимального результату рекомендовано здійснювати процедуру протягом 5-10 хвилин щодня. Вже через два місяці регулярного застосування буде досягнутий максимальний результат, який можна побачити неозброєним оком!