дитина грає планшет

Сучасні технології вдосконалюються з кожним днем, а діти встигають освоювати їх навіть швидше, ніж дорослі. Ми навіть не сумніваємося, що ваші син чи донька тримають ваш смартфон у руках частіше, ніж ви самі. Тому визнайте: було б непогано, якби вони мали власний гаджет (і ви не шукали постійно свій телефон). Якісний дитячий планшет може стати хорошим рішенням, надаючи дитині доступ до технологій і не перетворюючи її на кібер-зомбі.

Чим планшет може бути корисним для дитини

планшет

Є багато причин, чому планшети корисні для дітей, і справа не лише в тому, щоб допомогти їм стати технічними підкованими чи розважити їх. Давайте дослідимо переваги використання планшета вашими сином чи донькою:

1. Розваги. Планшет – це ігри, мультсеріали, фільми, музика, книги та програми, які можуть нешкідливо розважити дитину або навіть підняти її настрій! Оскільки всі планшети мають доступ до Інтернету, задоволення стає безмежним. Крім того, це можливість для батьків зблизитися зі своїми дітьми та провести час разом, пережити веселі та позитивні моменти.

2. Освіта. Вчитися допомагають не лише книжки, але й більшість згаданих вище розважальних матеріалів. Ігри, наприклад, допомагають дітям покращити мислення або розуміння певних речей. Для підлітків дуже важливо мати доступ до шкільних підручників або вміти робити домашнє завдання на планшеті чи робити презентації. Завдяки планшету, здатному впоратися з усіма цими потребами та завданнями, діти почуваються впевненіше та вчаться цінувати та розпоряджатися власним часом.

3. Розвиток. Цей аспект безпосередньо стосується малюків, які активно досліджують світ. Завдяки численним додаткам та іграм дитина розвиває свою реакцію, вчиться користуватися руками та керувати речами за допомогою пальців. Мультфільми або фільми для дітей, які показують речі, що рухаються, приносять дітям масу задоволення! Вони розкривають світ таким, який він є, на відміну від картинок, де дитина не може побачити чи уявити, як щось відбувається динамічно, в русі.

4. Технічний хист. Дозволити дитині користуватися планшетом – розумне рішення, щоб вона була в курсі сучасних технологій. За допомогою планшета та його функцій діти навчаються встановлювати налаштування, змінювати їх і модифікувати відповідно до своїх потреб. Це значний крок для подальшого успіху та легкої адаптації в суспільстві. Зараз гаджети доповнюють наше соціальне життя, тож нашим дітям дуже важливо вміти ними користуватися.

хлопчик, планшет

Усвідомивши цінність планшета для дітей та їхніх батьків, важко говорити про мінуси цих гаджетів. Звичайно, вони є, але все залежить від ставлення до користування планшетом, навчання дітей та іншого. Тож нехай цей маленький пристрій розважає, навчає та вдосконалює технічні навички ваших малюків!

На що звернути увагу при виборі планшету

Купуючи планшети для дітей, звертайте увагу не лише на технічні характеристики, такі як швидкий процесор чи кількість гігабайтів оперативної пам’яті. Не менш важливими є довговічність, тривала гарантія та батьківський контроль. Також враховуйте розмір планшета, загальний обсяг пам’яті та очікуваний час роботи батареї.

мама і донька, планшет

Як обрати ідеальний планшет для вашої дитини? Обов’язково приділіть увагу наступним параметрам:

  • Роздільна здатність екрану: вибір HD або FHD буде достатнім для фільмів, які дивитимуться діти, або ігор, у які вони гратимуть. А ось шукати планшет із 4K, мабуть, не потрібно.
  • Пам’ять: у дітей, ймовірно, буде більше додатків, ніж у вас. Тому їм може знадобитися місце для завантажень офлайн-фільмів, музики чи деяких книг для школи.
  • Інтенсивність батьківського контролю: ви будете спокійно залишати дитину з планшетом, якщо вам не доведеться здогадуватися, що вона по ньому дивиться.
  • Міцність: діти настільки ж руйнівні, наскільки вони чарівні! Тому ви точно почуватиметеся краще з футляром, який витримає деякі зловживання.

Майте на увазі: більшість планшетів, створених спеціально для дітей, уже мають вбудовані батьківські облікові записи, таймери та попередньо вибрані веб-сайти чи програми для відповідних вікових груп. Дуже зручно!

хлопчик грає на планшеті

В епоху соціального дистанціювання гаджети стали цінним інструментом спілкування, навчання та віртуальних зустрічей. Ось чому купівля планшету для дитини буде розумним рішенням!