Gorzów

Щорічно все більше й більше корінних українців вирушають на роботу в Польщу – перемагає бажання мати стабільну, добре оплачувану роботу. Сусідня країна зуміла створити вельми привабливі умови для роботи, її економіка та інфраструктура також добре розвинені. Більш того, польській державі потрібні економічні мігранти, адже самі поляки поїхали працювати в інші європейські країни.

Чому саме Гожув Великопольський?

Вирушаючи на заробітки в іншу країну з допомогою цього сайту, хочеться отримати не тільки високооплачувану роботу, але й комфортні умови проживання. Тому поставтеся серйозно до вибору міста, в якому будете працювати!

Українці вважають за краще їхати в найрізноманітніші міста Польщі. Безумовно, кожне з них має свою історію, архітектуру та умови. Одним з найбільш популярних міст, куди прямують наші співвітчизники, є Гожув Великопольський (Gorzów Wielkopolski). Це адміністративний центр Любуського воєводства, розташований на березі річки Варта.

Виходячи з того, що місто немаленьке і користується широким попитом серед туристів, роботу тут можна знайти завжди. Робота в Гожуві для українців пропонується з різних сфер, тому кожна людина, незважаючи на диплом і досвід, знайде для себе відповідний варіант.

Ким можна влаштуватися в Гожуві Великопольському

Почнемо з того, що успішно завершити пошуки офіційної роботи в цьому місті зможе кожен. Тут добре розвинена інфраструктура, постійно ведуться будівництва, активно працюють виробництва і склади.

  • Дипломовані працівники зі знанням польської можуть розраховувати на дуже хорошу заробітну плату в розмірі 1500-2000 євро на місяць. Йдеться про медичний персонал, юристів, програмістів.
  • Вдвічі меншу заробітну плату (що також дуже добре за українськими мірками) отримують представники робочих професій: водії, вантажники, зварювальники, електрики, будівельники. Працівники виробництв, складів і заводів, крім основного щомісячного доходу, можуть розраховувати на підробіток – роботодавці йдуть назустріч і дають додаткові робочі години або нічні зміни.
  • На території міста працює багато магазинів, супермаркетів, кафе, ресторанів і готелів. Тут ніколи не завадить обслуговуючий персонал: покоївки, офіціанти, продавці, прибиральниці.

Вирушивши на роботу в це чудове польське місто, ви ніколи не пошкодуєте про своє рішення. Бажаємо всім вдалого пошуку!

Джерело: Ви Ворк