Торгові платформи Percentage Allocation Management Module (PAMM) за останні роки набули великої популярності. Це один з найменш ризикованих способів отримання пасивного доходу в Інтернеті.

Як працює ПАММ-торгівля

ПАММ-трейдинг – це форма об’єднаного капіталу, при якій інвестори передають свої гроші кваліфікованому трейдеру. Трейдери можуть керувати кількома торговими рахунками одночасно, використовуючи свій власний капітал і об’єднані гроші для отримання прибутку.

Керуючі зазвичай отримують винагороду у вигляді комісії за управління, яка залежить від прибутку, отриманого керуючим фондом.

Трейдер відкриває ПАММ-рахунок і виконує вимоги щодо мінімального депозиту. Трейдер повинен визначити умови в пропозиції ПАММ-керуючого, такі як мінімальний інвестиційний депозит, період часу і премія у відсотках від отриманого прибутку.

Інвестор може проаналізувати результати трейдера через систему, яка відстежує ПАММ-рахунки, що знаходяться у брокера. Після цього користувач може прийняти рішення, інвестувати кошти в конкретного трейдера, чи ні.

Як почати ПАММ-трейдинг

Перед тим, як розпочати заробляти на ПАММ-трейдингу, варто прислухатися до наступних порад:

  1. Шукайте торгові платформи, які належним чином регулюються і ліцензовані. Ми не рекомендуємо торгувати з нерегульованими провайдерами.
  2. Переконайтеся, що ваш брокер прозорий щодо продуктивності і комісійних, включаючи можливість вводити і виводити кошти в міру необхідності. Крім того, депозити клієнтів повинні зберігатися на вашому власному торговому рахунку, щоб ви були єдиною людиною, здатною здійснювати платежі.
  3. Доступ до інформації та важливих статистичних даних життєво важливий. Ключова інформація включає тип торгової системи ПАММ, час її створення, валюту, кількість послідовників / інвесторів трейдера, середній коефіцієнт виграшу / програшу, просідання і багато іншого.

Вибір керуючого

Вивчення послужного списку ПАММ-трейдера допоможе вам переконатися, що ви знайшли досвідченого інвестора. Вивчивши його історію, ви зможете провести більш глибокий аналіз його фінансових результатів.

Виберіть постачальника послуг ПАММ-торгівлі, який збалансує прибутковість з вашим стилем інвестування. Прибутковість тісно пов’язана з вашою максимальною межею осідання. Рахунки, де співвідношення максимального осідання і прибутковості становить не більше 1:3, як правило, працюють краще.

Зверніть увагу на власний капітал керуючого фондом. Інвестори можуть переглядати власний капітал ПАММ-керуючих через брокера. Чим більший власний капітал, тим вищий їхній особистий ризик і, можливо, тим більша мотивація для того, щоб все зробити правильно.

Висновок

Технологія ПАММ-трейдингу дозволяє інвесторам з обмеженим розумінням ринкових тенденцій отримувати зиск із чужих експертних знань.

Більше інформації щодо ПАММ-трейдингу шукайте за посиланням: https://www.profvest.com/2014/03/forex-investicii-kak-nachat-investirovat-v-pamm-scheta.html