Python

Захоплення дитини онлайн-іграми можна і треба спрямувати у потрібне русло. Адже професії програмістів чи розробників дуже цінуються на ринку вакансій! Щоб навчитися писати коди та створювати власні проекти, можна записати дитину на курси програмування Python.

Мову програмування Python легше вивчати дітям. Причина криється у синтаксисі мови: вона досить проста й близька до англійської. До того ж, для дітей і програмістів-початківців є велика кількість програм та застосунків для вивчення мови у форматі онлайн-ігор.

Популярність Python у світі та Україні

На відміну від JavaScript, HTML та CSS, Python можна використовувати не тільки для створення веб-сайтів, а й для розробки програмного забезпечення, аналізу та візуалізації даних, машинного навчання та іншого.

Завдяки популярності мови, в мережі існує величезна кількість продуманих бібліотек для Python, які дозволять використовувати готові скрипти для вирішення практично будь-яких завдань.

На думку фахівців, мова програмування Python – найлегша для засвоєння дітьми. Школярам найкраще починати вивчення з найпростіших напрямків, адже так буде легше розібратися, а потім вже застосовувати на практиці.

діти

Переваги Python

Мова програмування Python популярна в світі та Україні завдяки наступним перевагам:

  • інтуїтивно зрозуміла, дітям легко впоратися з написанням коду;
  • синтаксис простий та близький до людської мови, підходить для освоєння краще за інші;
  • є однією з найпопулярніших, широко використовується в айті-індустрії (наприклад, такими гігантами як Google, Yandex та Instagram);
  • код працює у всіх відомих операційних системах (Windows, Linux, Mac OS X);
  • ця мова програмування вважається наймолодшою та найперспективнішою.

Інформація та бібліотеки Python завжди знаходяться у вільному доступі, не потрібно купувати спеціальні книги та самовчителі.

Які вибрати курси Python для дітей: платні чи безкоштовні

Курси для дітей важливо обирати з урахуванням віку та ступеню підготовки. Частіш за все школи з програмування беруть на курси Python дітей у віці більше 8 років.

При виборі курсів слід звернути увагу на наступні моменти:

  • тривалість роботи та успіхи школи, відгуки про вчителів та засновників;
  • документи, які підтверджують професіоналізм та досвід роботи з дітьми;
  • легальність компанії та наявність Свідоцтва про реєстрацію;
  • на сам ресурс компанії, його навігацію та функціонал: кожна кнопка має виконувати свої функції.

Python

Важливе питання – вартість навчання. Потрібно порівняти з іншими курсами: якщо ціни занадто високі або курси зовсім безкоштовні, слід дізнатися причину. Вивчіть відгуки на сайті, у чатах та на форумах.

Відмінність безкоштовних курсів полягає у доступі до матеріалів для самостійного вивчення. На платних заняттях є практичні уроки та перевірка засвоєного матеріалу. Наприклад, https://juniorit.ua/kursy-python-dlya-detey-new/

Перспективи для дитини після проходження курсів Python

Завдяки вивченню мови Python діти вчаться аналізувати, приймати рішення та діяти. Вони починають мислити зовсім інакше, ніж їхні однолітки, адже це особливий світ, який пізнається з написанням коду.

Python відрізняється суворими вимогами, це дисциплінує та вчить уважності. Дитина починає цінувати свій час, не витрачає його на марні дії. У загальноосвітній школі дитині легше засвоювати математику, логіку та інформатику.

На курсах Python діти опанують мову програмування з нуля: синтаксис, бази даних, функції. Багато часу на платних курсах приділяється практиці, де діти опановують мову програмування через ігри. Успішний результат, наприклад, створений самостійно персонаж, надихає на нові досягнення. Після закінчення курсів дитина матиме базові знання для подальшого освоєння професії веб-розробника.