Втомилися від того, що близька людина не може власними силами впоратися з наркотичною залежністю, постійно обманює, виносить з дому цінні речі? Стало неможливо дивитися, як вона руйнує своє життя і робить його нестерпним для оточуючих? Це лише деякі з великого списку причин, з яких варто звернутися ось сюди, де можна пройти ефективне лікування наркоманії.

Наслідки наркоманії

Розлади, пов’язані з вживанням наркотичних речовин, пов’язані з широким спектром короткострокових і довгострокових наслідків для здоров’я. Вони можуть відрізнятися в залежності від типу наркотика, його кількості та частоти прийому, а також загального стану здоров’я людини. Загалом, наслідки зловживання наркотиками  можуть бути дуже далекосяжними і впливати практично на кожен орган людського тіла.

Побічні ефекти наркотичної залежності:

1. Ослаблена імунна система, що підвищує ризик захворювань та інфекцій.

2. Серцеві захворювання, що варіюються від аномального серцевого ритму до серцевих нападів, а також колапсу вен і інфекцій кровоносних судин від ін’єкційних наркотиків.

3. Нудота і біль у животі, які також можуть призвести до зміни апетиту та втрати ваги.

4. Підвищене навантаження на печінку, що ставить людину під загрозу значного ураження цього органу або печінкової недостатності.

5. Судоми, інсульт, сплутаність свідомості та пошкодження мозку.

6. Захворювання легень.

7. Проблеми з пам’яттю, увагою та прийняттям рішень, які ускладнюють повсякденне життя.

8. Глобальний вплив наркотиків на організм, наприклад розвиток грудей у ​​чоловіків і підвищення температури тіла, що може призвести до інших проблем зі здоров’ям.

Найважчий наслідок для здоров’я від зловживання наркотиками – смерть. На щастя, наркоманія піддається лікуванню! Головне – не втратити дорогоцінний час і вчасно звернутися за допомогою.

Чому саме клініка «Для дорослих»?

Клініка «Для дорослих» – це дипломовані лікарі й медсестри, застосування перевірених і ефективних методик психологічної терапії, комплексне лікування медикаментозними засобами. Все це в більшості випадків приносить позитивний результат! Ключ до успіху криється у спільній співпраці фахівців та близьких пацієнта, включаючи саме бажання людини пройти лікування залежності від наркотиків. Команда досвідчених лікарів клініки – наркологів, психологів і психотерапевтів – чудово розуміє всю складність процесу лікування від наркотичної залежності. І незважаючи на це, вони готові надати професійну допомогу!

Як працює клініка

Курс лікування від наркоманії розробляється в індивідуальному порядку, але в цілому передбачає початкову детоксикацію, завдяки якій можна оздоровити організм.

На жаль, одними лише медикаментами й крапельницями тут не обійдешся, тому спеціалісти клініки активно імплементують методики терапії психологічного характеру, які спрямовані на:

  • Участь пацієнта в період реабілітації в психологічних тренінгах та консультаціях, в ході яких формуються передумови для вибудовування нового формату поведінки і набуття нових моральних життєвих пріоритетів.
  • Відновлення цінностей спілкування з близькими і здатності переживання радісних емоцій без прийому наркотиків.
  • Надання допомоги щодо адаптації в суспільстві.

Лікування наркоманії в Києві на базі комфортабельної клініки «Для Дорослих» проходить анонімно і з позитивною динамікою. Щоб замовити лікування в найкоротші терміни, можна особисто відвідати медичний центр або зв’язатися з ним за контактами, вказаними на сайті клініки.

Ціна лікування

Вартість лікування наркозалежності визначається сукупністю багатьох факторів, але в клініці «Для дорослих» вона доволі досяжна і вигідно відрізняється лояльністю в порівнянні з альтернативними пропозиціями.

Джерело даної статті: klinika-doroslyh.kiev.ua