День ангела Людмили

Людмила – слов’янське жіноче ім’я, яке з’явилося ще у часи Середньовіччя, і про яке тривалий час не згадували. Проте в епоху романтизму воно набуло нової популярності, зокрема завдяки поемі Пушкіна «Руслан і Людмила». Свій День ангела Людмили святкують у вересні. У нашому матеріалі розповідаємо про це красиве старовинне ім’я та його власниць!

Значення імені Людмила

Ім’я Людмила має слов’янське коріння та складається із двох частин: «люд» (тобто «люди») і «мила» (та, що подобається). Таким чином, ім’я Людмила означає «людям мила» або «дівчина, яка подобається людям».

Зменшувально-пестливі форми імені: Люда, Людочка, Люсик, Людасик, Людмилка, Людуня, Люся.

Коли іменини Людмили?

Свій День ангела Людмили святкують двічі на рік:

  • 28 вересня вшановується пам’ять великомучениці Людмили Петрової;
  • 29 вересня – день пам’яті святої княгині Людмили Чеської.

Тобто у вересні можна вітати знайомих Людочок два дні підряд!

вітання з днем ангела людмили

Характеристика імені Людмила

Власницю цього імені природа щедро наділила позитивними якостями характеру. Людмила є своєрідним синонімом невпинного руху, енергії та справедливості! Характер та доля жінки зазвичай залежать від пори року, в яку вона народилась.

Весняна Людмила – це ніжна, сентиментальна натура, яка близько приймає до серця усе, що з нею відбувається. Літня Люда – дуже кмітлива й винахідлива жінка, яка може прекрасно себе реалізувати в художній гімнастиці та хореографії. Люда, яка народилась восени, – досить самостійна й незалежна особистість. Вона може стати чудовою письменницею, журналісткою чи поетесою. А от зимова володарка цього імені – сама суворість та непохитність. З таких Людмил виходять гарні керівники, горді, вимогливі та відважні.

Людмилка в дитинстві

В дитинстві маленька Люда виправдовує значення свого імені – «мила людям», адже для людей навколо вона є милою й ласкавою дівчинкою. І, до речі, вона чудово розуміє вплив своєї чарівності на оточуючих і постійно цим користується! Але, правду кажучи, робить вона це щиро, без усіляких поганих задумів. Також варто наголосити, що майже усі Людмилки не терплять жодних сварок та скандалів. Для них на першому місці завжди стоять спокій та гармонія.

У шкільні роки з Людою немає жодних проблем. Вона успішно навчається, та й серед однокласників користується авторитетом. Має прекрасні організаторські здібності. Дівчинка переповнена енергією та позитивом, які проявляються у всьому. В неї чимало друзів, які в захваті від її вродженої чарівності й оптимізму.

Люда ― це фонтан емоцій, вона завжди перебуває у центрі уваги. Може розвеселити або, якщо потрібно, розрадити та простягнути руку допомоги. Почуття справедливості йде з дівчинкою пліч-о-пліч по життю. Не завжди ця риса характеру йтиме їй на користь, але від неї Людмилці подітись нікуди – така вже вона є.

дівчинка

Доросле життя Людмили

Доросла Людмила – дуже привітна й відкрита людина. Вона ніколи нікому не заздрить, майже не пліткує і ніколи ні на кого не тримає зла. Жінка на ім’я Люда не лише вродлива, а й розумна та прониклива. Як маленькі Людмилки, так і дорослі представниці цього імені намагаються завжди бути в центрі уваги та в гущі подій. Вони не терплять лицемірства, брехні та фальші. Поряд з Людмилою завжди знаходяться цілеспрямовані, яскраві та активні особистості.

Не дивлячись на те, що жінка з таким іменем часто буває категоричною, вона є прекрасним другом. Людмила високо цінує надійних та вірних людей, тому завжди докладає максимум зусиль, аби не втратити друзів. Вона – мрійниця з великим серцем. Завжди готова прийти на допомогу близьким людям та підтримати їх у скрутну хвилину, навіть якщо для цього потрібно пожертвувати власними інтересами.

Жінка на ім’я Люда може досягти значних успіхів у житті, проте часто не вірить у свої сили. На превеликий жаль, невпевненість у собі – це та риса характеру, яка заважає їй у житті. І саме через такі сумніви вона часто відмовляється від цікавих пропозицій. Кар’єра для Люди не стоїть на першому місці, але в роботі вона педантична, старанна і чудово виконує свої обов’язки. Власниця цього імені може бути хорошим дизайнером, маркетологом, інженером, педагогом.

дівчина

Людмила в коханні

Люда має доволі суперечливу вдачу, у ній можуть вживатися два цілком різних характери. З одного боку вона може бути доброю, лагідною, терплячою. З іншого – сильною, впевненою та вольовою жінкою. Жінка з іменем Люда доволі перебірлива при виборі партнера і будуватиме стосунки лише з сильним, надійним чоловіком, який розумітиме її та не намагатиметься змінити. Інколи має дещо ідеалістичний підхід до стосунків через свої неймовірно високі очікування, тому може прискіпуватись до коханого.

Вона є чудовою дружиною й турботливою матусею, котра мріє, аби її чоловік та діти були щасливими. І заради цього вона готова на все, але, на жаль, її друга половинка часом може не цінувати цього. Людмила ж із тих жінок, яких іноді кохання засліплює і позбавляє можливості бачити усі недоліки свого обранця. Попри це, навіть якщо шлюб з коханим закінчується розлученням, Люда не впадає у відчай, адже у неї є родина та друзі, які завжди підтримають її.

Вдруге жінка може одружитись уже в більш зрілому віці, і саме цей шлюб буде для неї вдалим. Сімейне життя буде спокійним і без сварок. А оскільки Люда не любить рутини, вона нерідко влаштовує своїм рідним веселі свята й цікаві подорожі.

Найбільша сумісність у Людмили з чоловіками на ім'я Олександр, Андрій, Артем, Василь, Дмитро, Олег, Ярослав, Станіслав. А от з Антоном, Денисом, Костянтином, Максимом, Миколою, Іваном, Євгеном жінці не варто будувати стосунки.

Сподіваємось, наш матеріал вам сподобався. Тепер ви трішки більше знаєте про це красиве слов’янське ім’я. Тож у День ангела Людмили не забудьте привітати своїх знайомих зі святом!

Текст: Вечера Тетяна

Читайте також: День ангела Наталії: коли святкують та що означає це латинське ім’я