ліки від грипу

Кашель, нежить, температура, слабкість, головний біль – ці симптоми часто з’являються у нас під час сезону застуд. Тим важливіше бути пильними і завжди мати під рукою базові ліки від грипу, застуди чи COVID-19! Ваша домашня аптечка повинна бути укомплектована хоча би основними медикаментами на випадок, якщо ви захворієте.

Викиньте всі ліки з простроченим терміном придатності і заздалегідь придбайте те, що необхідно – найбезпечніше зробити це в аптеці онлайн. Подбайте, щоб у вас вдома завжди були наступні універсальні ліки та медичне обладнання.

1. Робочий термометр

Лихоманка є одним із найпомітніших симптомів COVID-19 та грипу, тому її вчасне і точне відстеження надзвичайно важливе. У вас вдома завжди повинен бути надійний робочий термометр – ртутний, електронний чи оральний.

2. Знижувачі температури та знеболюючі

Такі препарати як Парацетамол, Нурофен, Німесил та інші допоможуть вам усунути лихоманку, озноб, біль у пазухах носа, головний та м’язовий біль. Зазвичай їх рекомендовано приймати при температурі тіла 38°C і вище, але в деяких індивідуальних випадках можна приймати і швидше (порадьтеся зі своїм лікарем).

сироп, ліки від грипу

3. Ліки, що відпускаються без рецепта

Існує багато варіантів ліків від застуди та грипу – і, по правді кажучи, вони мало чим відрізняються між собою. Подумайте про те, щоб купити противірусні засоби, препарати від кашлю, лікарські трави для полоскання горла, засоби від нежитю.

4. Ліки за рецептом

Якщо ви приймаєте ліки за рецептом, забезпечте вдома їх 30-денний запас. Це зменшить необхідність вирушати за поповненням на випадок, якщо ви захворієте.

5. Пульсоксиметр

Пульсоксиметр вимірює рівень кисню у вашій крові (сатурацію). Цей прилад використовується медиками для моніторингу стану людей, які хворіють на COVID-19 і мають проблеми з задишкою, також він може бути корисним і у вас вдома. Крім сатурації, пульсоксиметр також вимірює пульс – обидва ці показники мають важливе значення для здоров’я.

пульсоксиметр

6. Ліки від алергії

Іноді важко відрізнити застуду, грип, COVID-19 та алергію. Тому, якщо ви зазвичай страждаєте на алергію, обов’язково тримайте під рукою відповідні ліки.

Купуючи ліки від грипу та застуди, пам’ятайте, що їхній термін придатності з часом закінчується, тому не варто скуповувати все підряд, тим більше з запасом. Регулярно перевіряйте склад своєї домашньої аптечки, і у випадку необхідності вам не доведеться терміново посилати когось за потрібними препаратами.

За матеріалами