Просто перегляньте ці проникливі ілюстрації і ще раз задумайтесь над величезною роллю лікарів та медперсоналу в боротьбі з коронавірусом.Ніхто не очікував, що 2020 рік буде таким непростим. Усі медіа-канали заохочують людей залишатися вдома, усі театри, кінотеатри, спортзали та музеї закриваються. І поки одні люди жаліються, що доводиться сидіти вдома на карантині, інші відчайдушно борються з хворобою на передовій. Мова йде про працівників медицини, особистий вклад яких у боротьбу за життя є неоціненним. Саме на це звертає нашу увагу іранський художник Аліреза Пакдель (Alireza Pakdel).

Адаптуватися до нових умов складно, а боротися з невидимим ворогом ще складніше. Все це надихнуло 39-річного митця на створення вдумливих ілюстрацій, які відображають сучасну ситуацію у світі. Ці малюнки відображають сувору реальність тих, хто жертвує собою, щоб піклуватися про нас – лікарів та медсестер, а також всіх, хто їм допомагає.


Особливо вражають ілюстрації, на яких показано намагання лікарів виграти час в очікуванні рятівної вакцини, або ті, де медики в прямому сенсі жертвують собою заради здоров’я пацієнтів.

Також дуже проникливими є малюнки, на яких видно, як медики сумують за своїми сім’ями, але йдуть на цю розлуку заради збереження здоров’я.

Ці малюнки справді зачіпають щось у душі і спонукають поважати важку працю лікарів та медперсоналу в сучасних реаліях. Здоров’я всім нам!

Джерело: Instagram, Facebook

Читайте також: «А може, планета хоче відпочити?» – проникливий текст із мережі