кавоварка

Вже понад 30 років виробник De Longhi вважається світовим лідером на ринку кавомашин. Дотримуючись італійських традицій, сучасних технологій та інновацій, цей виробник пропонує широкий вибір кавоварок. За їхньою допомогою ті, хто хоче варити каву вдома, можуть робити це, як професійний бариста в кафе!

De’Longhi пропонує різні типи кавомашин: автоматичні та напівавтоматичні. Автоматичні кавомашини дозволять вам насолодитися чашкою кави зі свіжомелених зерен одним натисканням кнопки. Ви зможете створювати та зберігати власні рецепти: змінювати міцність кави, крупність помелу та обсяг порції. А якщо приготування цього напою є приємним щоденним ритуалом – пропонуємо напівавтоматичного «бариста» додому, з яким ви щоразу експериментуватимете, беручи участь у самому процесі приготування кави.

Кавомашини De’Longhi: яку варто вибрати?

На це питання немає однозначної відповіді. Перш ніж приступити до вибору кавоварки, ви повинні враховувати стиль вашої кухні, доступний простір, передбачуваний бюджет, кавові звички, кращі функції в кавомашині.

Ріжкові кавоварки підійдуть для тих хто любить брати участь у процесі приготування напою від початку і до кінця. Дана модель машини вимагає знань та умінь для приготування смачного напою. Популярні моделі ріжкових кавомашин Delonghi EC:

  • Dedica EC;
  • Distinta ECI;
  • Icona Vintage ECOV.

Delonghi Dedica EC – одна з найпопулярніших кавомашин Delonghi у сегменті ручних еспресо-машин. Це відома та дуже доступна кавоварка. Насамперед, вона виділяється своїм ефектним дизайном, дуже яскравим та нестандартним. Це кавомашина дуже вузьких розмірів, корпус якої повністю виконаний з нержавіючої сталі. Вона доступна в різних кольорах. Це пристрій, який поєднує в собі переваги хорошого співвідношення ціни та якості.

Еспресо-машина DeLonghi Distinta ECI – це поєднання елегантності та відповідність сучасним тенденціям у молодому вінтажному дизайні. З погляду експлуатації модель також виглядає цілком функціональною і має низку позитивних моментів:

  • насадка для приготування капучіно;
  • тиск насоса 15 бар;
  • хромовані деталі;
  • елегантний зовнішній вигляд металу;
  • матове покриття;
  • ємність для води на 1 літр;
  • автоматичне вимкнення.

На практиці ця кавоварка підходить для однієї або двох чашок кави або еспресо.

Delonghi Icona Vintage – це кавоварка з незаперечним ретро або вінтажним стилем. Delonghi Icona Vintage є ручною еспресо-машиною, яку можна впізнати за характерним зовнішнім виглядом. Потрібен деякий час та практика, щоб отримати бажаний результат від неї. Одна з деталей, яка найбільше подобається покупцям у Delonghi Vintage Icona: вона поставляється в різних кольорах, які ідеально поєднуються з ретро-виглядом цієї кавоварки.

Комплект DeLonghi Icona Vintage

Автоматичні кавомашини серії ECAM, ESAM, ETAM

Кавоварки серії ECAM приготують для вас всі класичні кавові напої. Насолоджуйтесь улюбленим еспресо або капучіно за допомогою автоматичних кавомашин, які приготують вам напій за лічені хвилини всього одним натиском кнопки. Dinamica Ecam, PrimaDonna Elite і Eletta Plus є найпопулярнішими моделямі даної серії. Їх об’єднує простота та зручність використання. Ці кавомашини мають систему програмування, яка запише ваші власні рецепти напоїв. Автоматична система очистки допомагає підтримувати кавоварку у гарному стані, нагадуючи, коли треба очистити прилад. Кавомолка вже вбудована в цю модель кавомашини, тому окремо купувати її не потрібно.

Delonghi ESAM

Найпопулярніша модель серії Delonghi ESAM – це Delonghi Magnifica. Вона має вбудовану кавомолку та насадку панарелло для збивання молока до вершкової піни. Модель ідеально підійде до будь-якої кухні, тому що має невеликі габарити. Також моделі серії ESAM мають функцію автоматичну систему очищення та вимкнення. Серцем кавомашини є сталева кавомолка, яка ефективно перемелює каву, зберігаючи при цьому її повний аромат.

Delonghi ETAM

Серія кавомашин Delonghi ETAM є втіленням стилю, зручності і простоти використання. Дисплей кавоварки допоможе вам в її використанні. Великий сенсорний екран дає вам доступ до 21 доступного напою. І ви можете налаштувати їх із головного екрана.
Популярні моделі цієї серії – це Autentica і Primadonna. Вони готують неперевершену каву, як професійні бариста!

кава

Інша техніка De’Longhi

Компанія De’Longhi також вражає своїми електричними чайниками. Вони бездротові, мають стильний дизайн і, як і вся техніка De’Longhi, виконані з якісних матеріалів.
Якщо ви шукаєте тостер, обов’язково зверніть увагу на тостери De Longhi. Компанія випустила на ринок ефективні, потужні й компактні моделі тостерів, при цьому вони дуже легкі і можуть використовуватися довгі роки. Цей прилад стане чудовим помічником у приготуванні смачних бутербродів або ароматних сухариків на сніданок.

Електричний спінювач Delonghi дозволяє автоматично приготувати смачну молочну піну для капучіно або латте, якщо у вашої кавоварки такої можливості немає. Пристрій швидко нагрівається і збиває молоко за лічені секунди. Має антипригарне покриття. За допомогою цього спінювача можна збити від 100 до 250 мл молока. Після закінчення роботи пристрій автоматично вимкнеться.

Спінювач молока De’Longhi дозволяє зручно контролювати процес спінювання молока завдяки прозорій кришці з силіконовим ущільнювачем. Очищення надзвичайно просте. Машина спінює та нагріває молоко за короткий час.

Прилад виконує гаряче та холодне спінювання. На пристрої лише одна кнопка, за допомогою якої можна перемикати режими.