Ягелонський універститет

Одна з найпопулярніших країн для здобуття вищої освіти – Польща. Її часто обирають українці завдяки доступній вартості навчання, а також культурній схожості. При цьому якість викладання тут на найвищому рівні. Незважаючи на великий вибір ВНЗ, є университеты Польши для украинцев, які максимально підходять для здобуття вищої освіти. Які ж це установи?

Державні університети – що вибрати?

Кожен українець за бажання може вступити до державного вишу у цій країні. Він отримає диплом міжнародного зразка, а оплата за навчання невисока. При цьому йому нададуть можливість проживання у гуртожитку, міжнародних стажувань та знаходження гарної роботи за фахом.

Серед найпопулярніших ВНЗ серед українців можна назвати:

  • Ягеллонський університет. Він розташований у Кракові та радує великим вибором спеціальностей. Тут найбільша матеріальна база для практичних занять.
  • Варшавський університет. Ця установа не перший рік займає найвищі позиції щодо якості освіти. Тут викладають практики, а студенти отримують можливість стажування у найкращих компаніях.
  • Політехніка Warszawska. Відмінний варіант для тих, хто хоче здобути спеціальність та диплом міжнародного рівня. Також ВНЗ радує невисокою вартістю навчання.

Окрім цього, серед найцікавіших інститутів для іноземців можна виділити університет імені Адама Міцкевича, що у Познані. А для майбутніх медиків добрим варіантом стане медичний університет у Варшаві.

Приватні ВНЗ – рейтинг найкращих для іноземців

Кожен українець може вибрати для себе приватний інститут, щоб здобути престижну професію. У Польщі таких закладів чимало. Серед їх особливостей – гарна матеріальна база, викладачі-практики, проведення різноманітних семінарів та наукових досліджень. Також студенти можуть брати участь у практичних проектах.

Одними з найкращих називають такі університети:

  • Академія Козьмінського;
  • Гуманітарний університет, розташований у Варшаві;
  • Вища школа бізнесу, що знаходиться в Домброві-Гурничі.

Крім цього, для майбутніх економістів гарним вибором стане Академія фінансів та бізнесу Vistula, що знаходиться у Варшаві.

У Польщі можна отримувати знання з різних спеціальностей. Тут навчаються майбутні медики, працівники у сфері IT-технологій, наукові співробітники, техніки та багато інших. При цьому для них передбачені найкращі умови для здобуття знань, а диплом визнається не лише в Європі, а й у всьому світі.