Займаєтесь шиттям для себе чи на замовлення? Полегшіть собі роботу – купіть якісну швейну машину. З її допомогою ви зможете виготовляти будь-які види текстильних виробів, починаючи від постільної білизни і закінчуючи сукнями, сорочками чи брюками. Хороша швейна машинка, купити яку можна в магазині «Швейний Світ», значно полегшить вам всі основні процеси. Це дозволить створювати справжні шедеври в домашніх умовах!

Сучасні виробники пропонують покупцям кілька типів машин. Перед покупкою вам потрібно обов’язково розібратися з тим, які з них вам підійдуть і що ви плануєте робити. У швейних машин досить широкий функціонал, тому вам потрібно підібрати моделі, які відповідатимуть усім вашим запитам.

Різновиди апаратів

Існує три основні типи швейних машинок:

1. З механічним приводом. Це найпростіші моделі, які зазвичай використовуються лише вдома. Їх купують ті, хто займається шиттям як хобі.

2. З електромеханічним приводом. Найпоширеніший і найбільш практичний варіант. Управління здійснюється за допомогою педалі. Руки звільняються, тому ви можете шити, не відволікаючись на інші дії.

3. З комп’ютерним керуванням. Це найсучасніший варіант. Вам потрібно буде просто вибрати відповідну програму і машинка почне працювати. Вона підлаштовується під різні типи тканин, може створювати велику кількість швів, робити вишивку та ін.

швейна машинка

Чим відрізняються човникові пристрої?

Швейні апарати можуть мати різний тип човникового пристрою. Його треба обов’язково враховувати під час вибору.

  • Найпростішим вважається човник, що коливається. Саме такі пристрої використовують на електромеханічних моделях. У нього є певні недоліки: обмеження ширини рядка 5 мм, невисока швидкість шиття, а також серйозна вібрація в процесі роботи.
  • Горизонтальний човник вважається більш зручним та практичним. Він встановлюється у швейні апарати середнього класу. Шпулька в ньому проглядає через прозоре віконце, завдяки чому користувач може оцінювати кількість нитки, що залишилася. Змащувати горизонтальний човник не потрібно. Нижня нитка в ньому майже ніколи не заплутується, а сама машина працює досить тихо і поступово.
  • Вертикальний човник застосовується на промислових апаратах. Він відрізняється тривалим терміном служби, високою надійністю та простотою обслуговування. Під час роботи він практично не вібрує, нитки у ньому не заплутуються. Користувач може самостійно регулювати натяг нитки, не розбираючи апарат.

Перед покупкою швейної машини обов’язково зверніть увагу на цей параметр, адже він суттєво впливає на якість і зручність роботи.

швейна машинка

Як вибрати потрібну модель

Щоб купити ту швейну машинку, яка відповідатиме вашим вимогам, потрібно визначитися з такими нюансами:

  1. Вартість виробу. Якщо шиття для вас хобі, можна вибрати недорогі моделі. Для професійної діяльності краще купити щось якісне, із широким функціоналом.
  2. Тип приводу. Для дому оптимальними є агрегати із електромеханічним приводом. Їх можна легко освоїти. Комп’ютерні апарати складніші, із нею треба довго розбиратися. Зазвичай їх застосовують на виробництвах.
  3. Продуктивність. Під цим терміном мається на увазі швидкість шиття. Чим вона вища – тим краще, але багато залежить від типу тканини, форми виробів та ін.
  4. Наявність запчастин. Як і будь-яка техніка, машина зношуватиметься і ламатиметься. Для відновлення потрібні деталі. Якщо модель не випускається, то знайти їх буде досить складно.
  5. Функціонал. Подумайте, які можливості вам потрібні, і вибирайте агрегат, в якому вони є. Переплачувати за непотрібні функції не варто — здебільшого ви ними ніколи не скористаєтеся.

Сподіваємось, наша стаття допоможе вам вибрати якісну швейну машину!