Змінити життя на краще

Нові чудові можливості в нашому житті є завжди, більше того – ми просто оточені ними! Але все залежить від того, наскільки чітко ми вміємо їх бачити і використовувати.

Думка про те, як змінити життя на краще, рано чи пізно відвідує кожного з нас. Ми відчайдушно прагнемо цих змін, і навіть готові докласти чималих зусиль, але найчастіше все залишається, як було раніше. Чому так відбувається? Невже ми насправді не є «ковалями своєї долі», і від нас нічого не залежить? Спробуємо розібратися.Чому ми не бачимо нових можливостей

Там, де одна людина не бачить нічого і думає, що ситуація безвихідна, інша здатна розгледіти великий потенціал. Насправді ми постійно ходимо навколо можливостей, які щедро дарує нам Всесвіт. Нам здається, ці можливості приховані, але все відбувається зовсім інакше.

Навіть у Біблії було сказано: «По вірі вашій дано вам буде». Так і є! Адже наскільки ви самі готові побачити шляхи до приємних змін і розглянути їх на кожному кроці, настільки ви їх і побачите.

Багатьом з нас дуже заважають страхи, але якщо їх вдасться перемогти, двері почнуть відкриватися одні за другими. Насправді можливості є настільки безмежними, що людський розум не може розпізнати їх як потенціал. У цьому допомагає гнучкість і вміння адаптуватися до нових умов.

Змінити життя на краще

Зображення: ©goodfon.ru

Що відбувається, коли ми відмовляємося від можливостей

Якщо ви бачите можливість, але відмовляєтеся від неї раз за разом, для Всесвіту це знак, що вам це не потрібно. І тоді на певний проміжок часу вікно цієї можливості буде для вас закритим.

Якщо вам не підходить те, що пропонує Всесвіт, подякуйте і відкоригуйте свій запит.

Як побачити нові можливості та змінити життя на краще

Навіть якщо ви до цього не вміли розпізнавати хороших можливостей чи не мали сміливості вхопитися за них, не все так погано. На щастя, цьому можна навчитися! Пропонуємо кілька порад від духовних практиків, які допоможуть вам розпочати позитивні зміни.

Змінити життя на краще

Зображення: ©goodfon.ru

1. Кажіть «Так», не поспішайте відмовлятися

Кожний з нас заявляє щось Всесвіту, навіть не усвідомлюючи цього, адже у всіх є певні бажання. Але коли вам щось пропонують, нехай на перший погляд вам це і не потрібно, не поспішайте відмовлятися. Можливо, це єдиний на сьогодні шлях, яким ви можете прийти до своєї мети.

Часто до своїх мрій ми приходимо такими неймовірним шляхами, що й уявити собі не могли!

На жаль, багато з нас постійно говорять «Ні», відмовляючись від різних пропозицій. Але потрібно позбутися цієї первинної реакції і уважніше придивитися до того, що вам пропонують. Якщо вас запрошують кудись піти, не відмовляйтеся відразу – може, там ви знайдете відповідь на давно забуте, відкладене питання! А раптом ви там зустрінете свою долю?

Буває так, що ви є провідником, передавачем інформації для інших людей. Ви ще про це не знаєте, але через якийсь час зрозумієте, для чого вам потрібна була ця інформація. Наприклад, вам можуть запропонувати роботу, якої ви не потребуєте. Ви відмовитеся, але розповісте про це добрій знайомій, яка шукає саме такий варіант. Так через вас вона дізнається про цю можливість.

Люди часто самі закривають двері перед собою, тому що всередині сидить страх, відсутність віри, або банально не вистачає гнучкості подивитися на ситуацію з різних сторін.

Змінити життя на краще

Зображення: ©goodfon.ru

2. Будьте готові вийти із зони комфорту

Бути відкритим для змін означає бути готовим вийти із зони комфорту.

Подумайте, на що ви готові піти заради своєї мрії. Поставте на шальки терезів свій страх і вашу мету і визначте, що сильніше. Якщо перемагає страх, значить мрія не настільки важлива для вас. Зробіть так, щоб ваше бажання було сильнішим від будь-якого страху і рухайтеся до нього крок за кроком. Тільки так нові можливості будуть відкриватися вам більше і частіше. Вони стануть видимі вашому оку.

3. Не втрачайте зв’язок із душею

Коли ваша свідомість вільна від обмежень, ви можете чути, про що говорить ваша душа. Ви легко зробите правильний вибір, якщо всередині немає сумнівів. Ви будете рухатися в потрібному напрямку, а перешкоди будуть видаватися вам лише дитячими ребусами, які ви з азартом вирішуєте.4. Будьте відкриті новому, розвивайтеся

Щоб навчитися бачити нові можливості, потрібно постійно розвиватися, підтримувати жвавість розуму, дізнаватися щось нове.

Ходіть різними шляхами, дорогами, будьте відкриті різним пропозиціям, не відмовляйтеся від того, що вам пропонує життя. Як можна чогось досягти, якщо весь час ходити однією второваною стежкою? Там, звичайно, все давно знайоме, але ви не побачите нічого нового.

Змінити життя на краще

Зображення: ©goodfon.ru

5. Вірте в неможливе

Щоб побачити нові можливості, потрібно бути готовим дізнатися щось таке, що ваш розум ще не зможе інтерпретувати. Будьте готові прийняти це. Нові можливості можуть бути обгорнуті в абсолютно неймовірну обгортку. Ваше завдання – дозволити собі прийняти їх, а потім, при більш детальному розгляді, зрозуміти, ваше це чи ні, берете ви цю можливість собі чи залишаєте іншим.

Змінити життя на краще можна, але для цього потрібно змінити спосіб вашого мислення та світосприйняття. Не бійтеся чогось нового, залишайтеся відкритими і доброзичливими до свого оточення, уважніше придивляйтеся до пропозицій Всесвіту, і приємні зміни не забаряться!

За матеріалами: kluchimasterstva.ru

Читайте також: 7 звичок успішних людей, які допоможуть вам дійти до мети