авто, захисна плівка

Сучасний захист автомобіля від зовнішніх деформацій кузова вимагає пошуку оптимальних варіантів щодо вартості та ефективності. Сьогодні ринок пропонує відповідний матеріал, який збереже колір автомобіля та створить оптимальний бар’єр від подряпин, сколів та утворення нальоту. Мова йде про захисну плівку, яка допоможе запобігти багатьом проблемам.

За відсутності захисту на кузові у будь-який період року, особливо в літній, утворюються численні подряпини. Вони вимагають фарбування кузова і заміни локальних деталей, що коштує досить дорого. Щоб захистити автомобіль, зверніть увагу на захисні покриття нового типу. Наприклад, антигравійна плівка підходить для різних типів кузова, марок машин і має прийнятні характеристики. Антигравійний захист у вигляді плівки від Vitavto https://vitavto.kiev.ua/services/zaschita-kuzova-plenkoy/ відрізняється доступною вартістю та хорошою міцністю.

Переваги використання захисної плівки

Професійне обклеювання в спеціалізованій майстерні захистить автомобіль від різних негативних факторів:

  • збереже лакофарбове покриття від подряпин, сколів, тріщин від дрібного піщаного пилу;
  • запобігає абразивному впливу щебеню, дорожнього гравію;
  • блокує негативні наслідки на покритті кузова від ударів невеликими камінчиками;
  • збирає подряпини від гілок дерев, чагарників.

Під час руху дорогою камені, гілки та пісок можуть вилітати з-під коліс власного автомобіля або сусідніх машин. Тому важливо обклеювати більшу частину транспортного засобу для отримання ефективного захисту. Також поліуретанова захисна плівка на авто зменшує негативний вплив опадів, вологи.

Обклеювати плівкою можна блок-фари, протитуманні світлові елементи, також передню частину кузова, бічні деталі, дах. Самостійно можна зробити обклеювання деяких ділянок, але повний захист всього кузова рекомендується робити за участю професійних майстрів.

Для чого потрібна антигравійна плівка на автомобіль

Головною причиною наклеїти спеціальну плівку на кузов автомобіля є те, що тоді поверхня зберігатиметься гладкою, без утворення подряпин та сколів. Істотна економія на подальшій реставрації кузова також додає позитивних аспектів. У разі невеликої аварії покриття збирає пошкодження та найменші дефекти. У деяких випадках оформлення ДТП може навіть не знадобитися.

Сертифікована бронеплівка на авто за складом схожа на гуму і має товщину 200 мікрон. При нагріванні такий матеріал розтягується, а потім повертає початкову форму. Проста плівка з антигравійним захистом має меншу товщину, але не спотворює кольори. Більш міцна бронеплівка має більший рівень жорсткості від впливу ударів. У зимовий період бронеплівка не втрачає своїх експлуатаційних параметрів за рахунок удосконаленого складу.

Особливості антигравійної плівки

Основними перевагами антигравійних плівок є наступні:

  1. Захист автомобілів має тривалий термін експлуатації. Одну плівку можна використовувати в середньому кілька років (з можливістю полірування та очищення).
  2. Непомітне покриття має прозору структуру та повторює форми поверхні автомобіля.
  3. Покриття не заважає світлу фар, вікон; випромінювання у темний час доби не буде тьмяним.
  4. Захисна плівка не піддається впливу агресивних рідин, хімічних реагентів.
  5. Світлові промені звично пропускаються через покриття, колір обклеєних деталей не змінюється навіть після декількох років використання.

При виборі плівки необхідно звертати увагу на виробника захисного покриття, яке провадиться у різних країнах. Плівки від провідних світових виробників у 200-300 мікрон вважаються одним із перевірених та надійних варіантів.