манікюр, нігті

Класичний манікюр дозволить зробити руки доглянутішими, зберегти естетику природної форми, підкреслити її вишуканість. Але сучасні матеріали та техніки нігтьового сервісу відкривають багатші можливості для оформлення, самовираження, доповнення індивідуального стилю. Обов’язковим етапом нанесення гель-лаку є застосування спеціального шару з моделюючим ефектом, що зміцнює. Одним із найефективніших варіантів вважається база Комильфо. Продукція бренду популярна завдяки багаторічному суворому дотриманню стандартів, високій якості, доступній ціні.

Специфіка нанесення бази

Базове покриття є однією із стартових процедур манікюру. Воно необхідне не тільки для підвищення міцності нігтьової пластини, але й для кращого зчеплення гель-лаку з її поверхнею. База означає перший шар, який наноситься до кольорового, закріплюється в УФ, LED-лампі. Пігментований матеріал можна наносити лише після повної полімеризації, затвердіння основи. На фініші використовують топ.

Особливості:

  • прозорість;
  • рідка, в’язка структура;
  • середня консистенція;
  • широкий спектр застосування.

База наноситься nail-майстрами тонким шаром. Використовується для невеликого вирівнювання поверхні нігтьової пластини, іноді як ґрунтовка при усуненні дефектів, нарощуванні, кріпленні декору. Окремі види дозволяють легко сформувати апекс, тримають арку, дозволяють забезпечити високу міцність тонких м’яких слабких нігтів.

Фото: lillyshop.pro

При виборі матеріалу варто звернути увагу на економність використання, гіпоалергенність, наявність ефекту самовирівнювання. Крім прозорих, на ринку представлені і камуфлюючі бази з щільною текстурою та оптимальною густотою.

Переваги базових покриттів Komilfo

Бренд із бездоганною діловою репутацією та мільйонами постійних покупців пропонує широкий асортимент якісних баз для професійних нейл-майстрів та початківців.

Ключові плюси базових покриттів «Комільфо»:

  • безкислотна формула;
  • проста, еластична текстура;
  • прозорі, кольорові позиції;
  • ідеальна консистенція;
  • легке вирівнювання;
  • ефективне використання як за класичною технологією, так і краплинним методом.

французький манікюр

Бази добре підходять не тільки для манікюру, але й для педикюру. Продукція не викликає ефекту печіння в лампі, матеріал легко наносити тонким шаром. Вирівнюючі позиції дозволяють швидко вирівняти поверхню та отримати ідеальну форму. Особлива укріплююча текстура дає можливість досягти хорошої міцності, стійкості, запобігти відшаруванню, сколам.

Якісна база формує тонкий підготовчий шар між природним кератином нігтьової пластини і штучним покриттям. Використання якісного матеріалу забезпечить бездоганне нанесення, стійкість гель-лаку. Щоб придбати оригінальну продукцію бренду, варто співпрацювати лише з перевіреними магазинами.

Джерело: сайт lillyshop.pro