Давно мрієте придбати ігрову приставку консоль https://comfy.ua/igrovye-konsoli/, щоб проводити час за іграми в своє задоволення? Вибір зробити нелегко, адже потрібно враховувати багато факторів, а також ваші особисті уподобання.

Ось сім речей, на які потрібно звернути увагу перед покупкою нової ігрової консолі.

1. Ціна

Першим бар’єром на шляху до отримання нової ігрової консолі є її ціна. Обов’язково порівняйте ціни на консолі, які ви переглядаєте, а також їхні варіанти. Зазвичай їхня вартість з роками знижується, тому враховуйте це також.

2. Характеристики

Наступне, з чим ви захочете ознайомитися, це характеристики вашої потенційної нової консолі. Якщо ваша ігрова приставка має недоліки в своїх характеристиках (наприклад, її процесор недостатньо потужний, або не вистачає місця для зберігання), це може зашкодити вашому ігровому досвіду.

Важливими характеристиками, на які слід звернути увагу, є:

  • центральний процесор;
  • графічний процесор;
  • оперативна пам’ять;
  • системне сховище;
  • сховище з можливістю розширення;
  • розширене сховище;
  • відеовихід;
  • аудіовихід;
  • підключення та функції мережі.

Також подумайте, як ці характеристики вплинуть на якість гри. Наприклад, консоль може виглядати чудово на папері, але все одно матиме низьку продуктивність порівняно з конкурентами, і навпаки.

дівчата грають гру

3. У які ігри грає ця консоль

Далі у нас є, мабуть, найважливіший аспект у виборі нової ігрової консолі – її бібліотека ігор. Завжди переглядайте бібліотеки запуску всіх консолей наступного покоління, щоб дізнатися, чи підходять вони для вас. Адже навряд чи ви б хотіли купувати нову ігрову приставку лише для того, щоб виявити, що не можете грати на ній у наступну гру своєї улюбленої франшизи.

4. Дизайн

Естетичний вигляд консолі – не найважливіший аспект, але погодьтеся: крутий, унікальний дизайн завжди додає переваг! Також необхідно враховувати розміри консолі. Якщо вона буде занадто громіздкою, можуть виникнуть проблеми з її розміщенням у вас вдома.

5. Функції

Ігрові консолі вже давно перетворилися з простої приставки для гри в розважальні системи «все в одному». Тому краще подивитись, які додаткові функції ви отримаєте. Ігрові функції можуть включати такі речі як загальний інтерфейс користувача, настроювані системні налаштування, зворотна сумісність тощо. Неігрові можливості – це здатність відтворювати Spotify, Netflix та інші потокові сервіси, підключення до браузера тощо.

ігрова консоль

6. Послуги

Окрім ігор та функцій, подивіться на різні послуги, які надає ваша нова ігрова консоль. Стандартні ігрові підписки діють для онлайн-ігор та потокових ігор, але подивіться також на унікальні переваги, які надає вам підписка, будь то безкоштовні щомісячні ігри, спеціальні знижки, хмарне сховище чи що-небудь ще.

7. Як працює контролер

Хороший ігровий контролер може допомогти зробити ваш ігровий досвід набагато більш захоплюючим! Зверніть увагу на його форму, якість збірки, розташування кнопок, тактильний зворотний зв’язок, адаптивні тригери та будь-які інші функції, які пропонуються. Спочатку це може здатися неважливим, але в процесі гри ваша думка зміниться.

Незалежно від того, яку саме ігрову консоль ви шукаєте, завжди враховуйте ці аспекти. Зрештою, найкраща ігрова система – це та, яка підходить сам вам! Тому проведіть дослідження та переконайтеся, що ви отримуєте бажане.