застосування активованого вугілля

Розповідаємо про найпопулярніші способи застосування активованого вугілля, які можуть бути корисними для вашого здоров’я та краси!

Уявіть, що ви дізналися про фантастичну речовину, яка не лише очищує організм, відновлює енергію і підтримує пам’ять, а й допомагає боротися зі старінням та онкологічними хворобами. Заінтриговані? Не варто, адже вам давно відомо про цей чудо-засіб – мова йде про активоване вугілля! Приєднуйтеся до мільйонів людей у всьому світі, які зацікавилися його перевагами для загального здоров’я та якості повсякденного життя.

Що таке активоване вугілля?

Активоване вугілля – це виготовлений промисловим способом вуглецевий сорбент, який має пористу структуру. Ці пори допомагають збільшити поглинання елементів і здатність вугілля брати участь у хімічних реакціях. Вугілля може мати форму таблеток або пудри. Оскільки ця речовина виготовляється для специфічних функцій, пов’язаних із поглинанням, видаленням або вступом в реакції з певними елементами, її називають «активним» вугіллям.

Активоване вугілля, яке ви знайдете в магазинах чи аптеках, отримують з різних джерел. Його можна використовувати для багатьох речей: видалення забруднювачів повітря або води, виготовлення вина, очищення дистильованого спирту, видалення летких органічних сполук (ЛОС) з продуктів і очищення організму від шкідливих елементів.

Незважаючи на те, що історично його використовували в медичних цілях чи для очищення навколишнього середовища, тепер його включають у різноманітні засоби для краси, здоров’я та домашнього використання.

застосування активованого вугілля

12 способів застосування активованого вугілля

При правильному застосуванні активоване вугілля допомагає вирішити багато проблем. Ось як ви можете використати його для покращення свого здоров’я:

1. При розладах травлення

Вживання активованого вугілля може заспокоїти ферментативну діяльність і хімічні реакції в шлунку, які призводять до розладу травлення. Вугільний порошок або таблетки швидко полегшують і в кінцевому підсумку усувають розлади травлення без будь-яких побічних ефектів або погіршення вашого стану.

2. Для запобігання похміллю

Завдяки своїй здатності поглинати токсини та хімічні речовини, які впливають на нормальні функції мозку та організму, активоване вугілля допомагає відновити природний баланс після надмірного вживання алкоголю.

Чайна ложка порошку деревного вугілля, розчиненого в склянці води, є найпоширенішим засобом для лікування алкогольного отруєння. Це допомагає зменшити шкоду, завдану напередодні ввечері, і мінімізувати фізичні та психічні розлади похмілля.

3. Для очищення травної системи

Застосування активованого вугілля допомагає очистити систему травлення та відновити природний баланс ферментів, вітамінів, мінералів та інших органічних сполук, які регулярно використовуються організмом.

Хорошим дозуванням є 1 чайна ложка порошку, розчинена в 1 склянці води. Приймати слід в комплексі з дієтою, багатою на волокнисті фрукти (наприклад, яблука) і хрестоцвіті овочі (брокколі), а також достатнім споживанням води.

Процес очищення травлення буде здійснюватися природним шляхом, без шкідливих побічних ефектів та ускладнень.

активоване вугілля

4. Для детоксикації організму

Однією з переваг активованого вугілля є те, що воно має здатність блокувати всмоктування шкідливих і небезпечних сполук в організмі, одночасно поглинаючи і позбавляючи організм від небезпечних елементів, які вже були присутні.

Розчинивши 1 чайну ложку порошку в 1 склянці води, ви можете очистити мозок і тіло від токсинів. Це призведе до збільшення енергії, покращення когнітивних функцій, підвищення імунітету та зниження частоти захворювань.

5. Для очищення крові

Активоване вугілля має ряд корисних абсорбуючих якостей, які дозволяють йому подорожувати по крові, тілу та мозку і поглинати шкідливі токсини, хімічні речовини та сполуки. Завдяки його здатності боротися з проникненням бактеріальних, вірусних і грибкових інфекцій, його безпечно і природно можна використовувати як профілактичний і лікувальний засіб.

6. При алергії

Активоване вугілля можна використовувати як очищуючий засіб, який буде безпечно переміщуватися всередині вашого організму і «ловити» домішки, токсини та леткі органічні сполуки, які призводять до алергічних реакцій. Коли ці алергени видаляються із систем організму, природна стабільність метаболічної, гормональної та серцево-судинної системи відновлюється. Вам стане легше дихати, зникнуть проблеми з когнітивними функціями та травленням.

Проста чайна ложка активованого вугілля, розведена в склянці води, може полегшити симптоми алергії протягом тридцяти-шістдесяти хвилин і допомогти блокувати алергени на добу!

Оскільки продукт повністю натуральний, він не має шкідливих побічних ефектів, добавок чи консервантів, які можуть ускладнити ситуацію.

застосування активованого вугілля

7. Для зняття болю природним способом

Очищуючи організм від запальних сполук, активоване вугілля позбавляє вас від болю і дискомфорту в кістках, м’язах, тканинах і суглобах. Надаючи таку ж очищувальну дію для кровотоку, мозку та травної системи, вугілля видаляє хімічні речовини, неприродні сполуки та органічні елементи, які заважають природним процесам організму. В результаті покращується імунітет, підтримується функціонування всіх систем організму та здорове вироблення гормонів.

За допомогою 1 чайної ложки деревного вугілля, розчиненого в склянці води, ви можете полегшити свій стан і зняти біль природним способом, без вживання знеболюючих препаратів.

8. Для протигрибкового захисту

Активоване вугілля можна використовувати як місцевий лікувальний засіб, який наноситься безпосередньо на місце грибкової інфекції, так і приймати внутрішньо для очищення організму від шкідливих патогенів.

При місцевому лікуванні можна зробити суміш активованого вугілля і води або кокосової олії в співвідношенні один до одного і нанести її безпосередньо на місце грибкової інфекції. Далі потрібно обернути це місце марлею чи бинтом і закріпити пов’язку. А при застосуванні перорально ви зможете вивести внутрішні грибкові інфекції з організму, сприяти зміцненню імунної системи та скоротити час загоєння.

Використовуючи обидва ці методи, ви одужаєте від грибкової інфекції швидко, безпечно і природним шляхом.

9. Для лікування прищів

маска з активованого вугілля

Двоетапний підхід до лікування прищів за допомогою активованого вугілля допоможе вам зменшити кількість висипань. Для внутрішнього здоров’я вживайте чайну ложку порошку, розчиненого в 1 склянці води, до трьох разів на день. Це допоможе очистити системи організму від токсинів і патогенних мікроорганізмів, які порушують імунітет і гормональні функції.

Щоб зробити засіб для вмивання обличчя або тіла, використовуйте наступне дозування:

  • 1 частина порошку активованого вугілля
  • 1 частина води

З’єднайте інгредієнти в пасту. Нанесіть на уражені ділянки та протріть, щоб дати вугіллю ввібратися в шкіру та видалити токсини, жир та забруднення, що перешкоджають нормальному відкриттю фолікулів.

10. Для відбілювання зубів

У численних дослідженнях активоване вугілля порівнювали з іншими популярними методами відбілювання зубів, і воно виявилося більш ефективним рішенням! Невелика кількість, нанесена на зуби (1 подрібнена таблетка або 1⁄4 чайної ложки дрібного порошку), ефективно позбавить вас від жовтизни зубів. Таке використання активованого вугілля також усуває бактерії та патогени з ротової порожнини та захищає зуби від початку карієсу.

паста з активованим вугіллям

11. Для засвоєння поживних речовин

Активоване вугілля приносить користь організму незліченною кількістю способів. В тому числі воно поглинає токсини, домішки та сполуки, які зазвичай перешкоджають правильному засвоєнню поживних речовин. Коли активоване вугілля «витягує» з клітин та органів ці перешкоджаючі елементи, організм починає краще функціонувати за призначенням.

Щоденний прийом 1 чайної ложки вугільного порошку, розчиненого у воді, покращить здатність вашого організму засвоювати поживні речовини, підтримувати здоров’я всіх систем та захистити імунітет.

12. Інші способи застосування активованого вугілля

Деревне вугілля охоче використовується при отруєннях, передозуванні наркотиками та алкоголем, оскільки воно може позбавити організм від небезпечних, шкідливих токсинів. Крім того, воно стало зірковим інгредієнтом у лікуванні захворювань крові, серцево-судинних захворювань, розладів травлення і навіть мозку та неврологічних захворювань.

Цей нетоксичний порошок без запаху і смаку також є ефективним інгредієнтом у ряді поширених зовнішніх застосувань. Завдяки здатності деревного вугілля безпечно та ефективно лікувати звичайні шкірні захворювання, його можна використовувати для лікування укусів комах, акне тощо.

Тепер вам відомі ці чудові способи застосування активованого вугілля для вашого здоров’я! Сьогодні ви можете легко придбати цю речовину як в таблетках, так і у вигляді порошку, і швидко почати використовувати. Звісно, як і з будь-якими добавками або природними ліками, вугілля потрібно вживати повільно, поступово підвищуючи дозування, щоб ваше тіло встигло пристосуватися. Також не варто забувати про протипоказання: юний вік, одночасне вживання з іншими ліками тощо. При будь-яких сумнівах обов’яково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

За матеріалами

Читайте також: Чорнобривці: лікувальні властивості рослини та рецепти народної медицини