місячне затемнення 19 листопада 2021

Місячне затемнення 19 листопада 2021 року буде найбільш довготривалим у 21 столітті! Як все відбуватиметься і що це означає для представників різних знаків Зодіаку?

Чим особливе місячне затемнення 19 листопада 2021 року

Коли Земля опиняється між Сонцем та Місяцем і кидає на нього тінь, відбувається місячне затемнення. Загальна тривалість цього явища, яке станеться 19 листопада 2021 року, становитиме 3 години 28 хвилин 24 секунди! Розпочнеться воно о 8:02 за Києвом, максимальної фази досягне об 11:02, а завершиться о 14:03. Спостерігати за цим можна буде із Південної Америки, Австралії та Південно-Східної Азії.

Такий довгий проміжок часу зробить це затемнення найдовшим у 21 столітті і найдовшим частковим місячним затемненням за останні 580 років. Минулого разу таке довге часткове місячне затемнення сталося ще 18 лютого 1440 року, а наступне, ймовірно, відбудеться 8 лютого 2669 року! 

Місячні затемнення завжди відбуваються під час повні. Повний місяць 19 листопада називають «Бобровим» місяцем. На піку затемнення земна тінь покриє близько 97% Місяця.

Як затемнення «Бобрового» місяця вплине на знаки Зодіаку

Місячні затемнення завжди приносять певні зміни в наші життя, адже це потужний інструмент у руках Всесвіту. Напередодні цього явища багато людей можуть тривожитися, хвилюватися, наче передчувати, що ось-ось трапиться щось дуже важливе.

знаки Зодіаку

Астрологи обіцяють, що вплив цього явища відчує на собі представник кожного знаку Зодіаку. Хоча більшість людей відчувають наслідки місячного затемнення в точний день або протягом кількох днів після нього, деякі помітять серйозні зміни протягом тижнів до або після цього явища. Шукайте свій знак і читайте більш детально!

1. Овен

Приготуйтеся до важливого поворотного моменту у ваших фінансах, адже місячне затемнення може принести величезні можливості для вашого доходу, активів або інвестицій!

Багато Овнів отримають певні виплати або новини про підвищення, прибуткового клієнта або навіть про нову роботу. Якщо з якихось причин ви втрачаєте потік доходу в цей час, значить, вас буде спрямовано на більш стабільні джерела грошей. Шукайте способи зробити своє життя процвітаючим і, перш ніж ви це усвідомите, ви піймаєте удачу за хвіст!

2. Телець

Настав один з найважливіших поворотних моментів у вашому житті! Ви вступаєте у свою владу більш достовірно і яскраво, ніж будь-коли раніше, і скидаєте кайдани того, ким ви були колись. Зараз настав час не зупинятися і прагнути до своїх найбільш значущих сподівань і амбіцій, розуміючи, що вам потрібно розпочати абсолютно нову главу свого життя. Ваша заповітна мета чи проект тепер можуть стати реальністю. Доля стрімко штовхає вас у цю нову подорож, тож розкрийте крила і злітайте, не оглядаючись!

3. Близнюки

Відпочинок кличе вас, Близнюки! Місячне затемнення активує найбільш приховану та приватну частину вашої карти, заохочуючи вас перезарядити свої розумові та фізичні батареї. Деякі представники цього знаку можуть зрозуміти, що їм належить пройти медичний огляд. Зв’язок із хорошим спеціалістом (терапевтом, стоматологом чи іншим лікарем) буде ідеальним у цей час.

Ви можете відчути потребу «залягти на дно», медитувати і прислухатися до своєї інтуїції. Також в цей час посилиться ваша творча і духовна енергія.

затемнення місяця

4. Рак

Приготуйся до монументального особистого прориву! Місячне затемнення виділяє особливе місце для вас, активізуючи ваше суспільне життя та дружбу. У цей час ви можете познайомитися з людьми, які відчинять двері вашим найщирішим надіям і мріям. І хоча одні знайомі чи друзі можуть залишити ваше життя в цей час, особливо жінки, у вашому оточенні з’являться нові споріднені душі. Незабаром ви будете здивуватися, як ви раніше жили без цих людей!

5. Лев

Місячне затемнення висвітлює вашу кар’єру, амбіції та суспільне визнання, тож на вас чекає професійна слава! Це може принести потужні новини про підвищення, нагороду, сприятливу рекламу або навіть шанс стати відомим. Світ, ймовірно, буде аплодувати вам за попередню важку роботу – тобто, якщо ви на правильному професійному шляху. Якщо так, то нова робота або можливість проявити свої навички можуть бути саме тим, на що ви сподівалися. Ви також можете обміркувати абсолютно новий напрямок кар’єри і вирішити, що настав час стати на цей шлях.

6. Діва

Нові горизонти кличуть Дів, адже місячне затемнення заохочує їх розправити крила і злетіти на величезну, незвідану територію! Хтось зосередиться на далеких подорожах, хтось зануриться в нові культури, спосіб життя, філософію чи духовність. Все, що потрібно зробити, це вийти назовні!

Якщо ви маєте справу з міжнародними ринками або людьми, ви можете виявити серйозний поворотний момент у цих справах. Деякі Діви вирішать переїхати або подати заяву на отримання візи. Якщо ви залучені до ЗМІ або прагнули цього, тепер ви можете знайти можливість для публікації чи виступу на телебаченні. Хочете написати книгу чи сценарій, про який ви завжди мріяли, але відкладали? Зітріть з нього пил і подивіться, чи зможете ви побачити його в новому світлі!

місячне затемнення 19 листопада 2021

7. Терези

У цей час Всесвіт зосереджує вас на тому, як ви комунікуєте та ділитеся з іншими. З одного боку, налагоджені партнерські відносини стають міцнішими, особливо у фінансовому плані. Тепер партнерство може приносити більше доходу, що покращує ваше життя. Якщо у вас є активи, інвестиції або акції, ви також можете помітити значні зміни в цих областях, або навіть вирішити вперше зануритися в них! Деякі Ваги можуть зосередитися на подачі заявки на отримання стипендії, позики, кредитної лінії тощо. Інші підуть на операцію, щоб виправити дуже важливу кармічну ситуацію зі здоров’ям.

У стосунках ви будете відчувати себе особливо чуттєвими і сексуальними. Щасливі союзи можуть насолоджуватися глибокою пристрастю, тоді як самотні Терези можуть зіткнутися з тим, щоб вилікувати травму з минулого.

8. Скорпіон

Для Скорпіонів настав поворотний момент у партнерських стосунках. Місячне затемнення підкреслює те, як ви об’єднуєтеся з іншими людьми, будь то у формі романтичних, ділових або спільних стосунків. Деякі Скорпіони зближуються і будують довгострокові плани – переїзд, обіцянки, заручини або навіть одруження. Інші можуть, навпаки, переглянути свої стосунки і навіть розірвати їх. Якщо це станеться, вас чекатимуть кращі зв’язки.

Самотні Скорпіони також можуть насолоджуватися цією енергією, намагаючись познайомитися з кимось новим. Ви можете перетнутися зі спорідненою душею, тож не стримуйте себе – йдіть і шукайте того, хто запалить вашу душу!

9. Стрілець

Приготуйтеся бути надзвичайно зайнятими! Новий цикл, який розпочався, підкреслює вашу продуктивність і розпорядок дня. Зараз ви, можливо, використовуєте більше проектів і обов’язків, ніж будь-коли, але також важливо стежити за своїм здоров’ям і розставляти пріоритети. З одного боку, ви можете дебютувати у великому робочому проекті, який відкриє багато нових можливостей у майбутньому. Однак деякі Стрільці у цей час можуть залишити роботу, причому несподівано. Це спрямує вас на кращу позицію в іншому місці, яке відповідає вашим талантам.

Інший спосіб, яким це місячне затемнення вплине на вас, стосується вашого здоров’я, дієти та фізичної активності. Ви можете вирішити, що настав час зробити серйозні зміни, і якщо ви це зробите, у вас може виявитися більше енергії, ніж в останні роки.

затемнення місяця

10. Козеріг

З усіх знаків Зодіаку саме ви можете насолоджуватися цим місячним затемненням найбільше, оскільки воно підкреслює ваш сектор пристрасті! Це може бути проривом у коханні, народженні дітей чи творчості. Якщо ви самотні, то можете перетнутися зі спорідненою душею – можливо, з тим, хто назавжди змінить ваше життя. Якщо ви вже зустрічаєтеся, то можете виявити, що глибоко закохані. Не витрачайте цю енергію дарма, тому що вона по-новому осяє ваше серце та сексуальне життя!

Якщо ви сподівалися на звістку про дитину, вам також може пощастити. Ті, хто вже є батьками, помітять, що хтось із їхніх дітей здобув монументальну перемогу, чим можна особливо пишатися.

11. Водолій

На Водоліїв чекає потужний поворотний момент у домашньому побуті та сімейному житті. Хтось буде переїжджати, ремонтувати або переоблаштовувати свій будинок. Інші можуть вирішити зайнятися нерухомістю. Комусь доведеться швидко вирішити сімейну ситуацію, особливо стосовно батьків. Якщо у вас є сусіди по кімнаті або орендарі, ви можете виявити, що один з них залишить вас. Ймовірно, ви будете відчувати себе трохи емоційно і ностальгічно в цей час.

12. Риби

Дозвольте своєму розуму відкрити безмежні можливості! Місячне затемнення висвітлює область вашої діаграми, яка зосереджена на спілкуванні, інтелекті, знаннях та ідеях. Деякі Риби можуть продовжувати навчання або замість цього працювати над важливим письмовим чи розмовним завданням. Інші можуть бути в процесі запуску важливого рекламного, соціального або маркетингового проекту. У вас є дуже важливі повідомлення, які ви повинні донести до світу!

Зазвичай затемнення місяця приносять кульмінацію, прорив або зрив, примушуючи нас переоцінити наші внутрішні страхи, почуття та дії. І місячне затемнення 19 листопада 2021 року – не виключення! Тож головною порадою для всіх знаків Зодіаку є рекомендація діяти не імпульсивно, а виважено, щоб отримати тільки приємні наслідки.

Читайте також: Куспид: що означає народження на межі двох знаків Зодіаку