як схуднути під час клімаксу

Схуднення під час клімаксу – завдання не з простих, адже проти вас працюють і стрес, і гормональні зміни. Але дещо для стрункої фігури ви таки можете зробити! В першу чергу варто потурбуватися про своє жіноче здоров’я за допомогою якісних медичних препаратів. Медики часто рекомендують Климадинон, тому можете проконсультуватися на рахунок цього зі своїм гінекологом. Крім цього, існують деякі загальні поради та рекомендації, які допоможуть вам підтримувати гарну фігуру навіть під час клімаксу.

Дієти, які добре працюють під час клімаксу

дієта

Ось кілька дієт, які будуть ефективними в період клімаксу.

  1. Низьковуглеводна дієта – чудово підходить для втрати ваги. До того ж, споживання вуглеводів не повинно бути занадто низьким, щоб справді схуднути.
  2. Середземноморська дієта. Хоча вона найбільш відома тим, що покращує здоров’я та знижує ризик серцевих захворювань, середземноморська дієта також може допомогти вам схуднути. В одному дослідженні чоловіків і жінок віком 55 років і більше ті, хто дотримувався середземноморської дієти, значно зменшили абдомінальний жир. Їхній раціон доповнювали або горіхами, або оливковою олією.
  3. Веганська або вегетаріанська дієта. Опитування 2018 року показало, що у веганів у період перименопаузи спостерігалися менш виражені вазомоторні симптоми (такі як припливи) і фізичні симптоми, ніж у всеїдних. Не менш ефективним є вегетаріанський підхід, який допускає вживання молочних продуктів та яєць.

Спробуйте одну з цих дієт для схуднення під час клімаксу!

Найкращі види вправ для схуднення

спорт, клімакс, біг

З віком жінки стають менш активними, а цього допускати не можна. Фізичні вправи надзвичайно корисні особливо у цей період, адже вони нормалізують вагу, покращують емоційний стан та зміцнюють кістки.

Спробуйте силові тренування з акцентом на великій кількості повторень. Також корисними будуть кардіотренування, які дозволяють схуднути, одночасно зберігаючи м’язи. Ідеальним буде розумне поєднання цих видів тренувань – зверніться за порадою до кваліфікованого тренера.

Зміна способу життя, що сприяє схудненню під час клімаксу

медитація

Щоб легше худнути в період клімаксу, скористайтеся нашими порадами:

  • забезпечте собі достатній сон;
  • спробуйте акупунктуру для зменшення «припливів»;
  • навчіться розслаблятися та знімати стрес.

Певні зміни способу життя, як-от більш якісний сон, допоможуть полегшити контроль симптомів менопаузи. В результаті схуднення може стати легшим.

Жінка може бути здоровою і прекрасною в будь-якому віці. Підтримуючи здоровий спосіб життя, займаючись спортом, висипаючись та зосереджуючись на збалансованій дієті, ви будете виглядати та почуватися чудово навіть під час клімаксу!