секс

Інтимна близькість – сфера дуже делікатна, тому кожному в парі хочеться, щоб все було ідеально. Проте іноді трапляється так, що чоловіки закінчують справу занадто швидко, залишаючи партнерку розчарованою. Причини передчасної еякуляції можуть бути різними, але результат завжди один – збентеження, емоційний стрес і зіпсована самооцінка. На щастя, вирішити проблему можна, а допоможе в цьому пролонгатор – спеціальний засіб для того, щоб секс тривав довше.

Розповідаємо про види та особливості пролонгаторів, які можуть стати незамінними для деяких пар.

1. Пролонгуючий лубрикант

На перший погляд, додаткове змащення може здатися надійним способом завершити вечірку ще до її початку. Але спробуйте перейти на більш густу змазку, яка допоможе зменшити тертя між партнерами, і ви побачите зовсім інший ефект. Менше стимуляції – більше контролю.

2. Пролонгуючий спрей

Якщо передчасна еякуляція частенько трапляється у вашій парі, подумайте про використання спеціального пролонгуючого спрею. Не впадайте у відчай – мужчині достатньо лише один-два рази розпорошити його, щоб відбувся ніжний ефект оніміння. Але зачекайте, поки він висохне, інакше він може подіяти і на вас!

3. Гель-пролонгатор

Якщо спрей вам не підходить, спробуйте скористатися пролонгуючим гелем. Його формула на водній основі знижує чутливість, допомагаючи продовжити статевий акт. І оскільки це гель, він також виконує роль лубриканта. Вечір точно буде вдалим!

4. Пролонгуючий крем

Крем працює так само, як лубрикант або гель – зменшує чутливість, щоб допомогти вам довше залишатися в спальні. Додатково його формула на водній основі містить складники (наприклад, звіробій), які залишають шкіру приємною та м’якою.

5. Презервативи пролонгуючої дії

Якщо ваш партнер надзвичайно чутливий, допомогти йому повернути контроль можуть спеціальні пролонгуючи презервативи. Вони більш щільні, а їхня внутрішня поверхня вкрита спеціальною змазкою, що містить 5% бензокаїну. Це діє як місцевий анестетик, зменшує надмірну стимуляцію та продовжує статевий акт.

6. Пролонгатори в таблетках

Ще один варіант зменшити чутливість, який потрібно використовувати досить обережно. Справа в тому, що прийом таблеток має декілька умов:

  • потрібно враховувати можливі протипоказання;
  • деякі препарати мають вплив на здатність керувати авто;
  • не забувайте про побічні ефекти. 

У зв’язку з усім переліченим, таблетки-пролонгатори підходять не всім.

Крім пролонгаторів, які можна придбати у спеціалізованих магазинах або на інтернет-сайтах, ви можете використати техніку «Стоп-старт». Вона є ефективним методом тренування чоловіків для лікування передчасної еякуляції. Суть полягає в наближенні до оргазму та зупинку безпосередньо перед еякуляцією, що вчить контролювати процес.

У деяких ситуаціях ваш партнер може подумати про відвідування лікаря. Якщо передчасна еякуляція є серйозною проблемою, яка негативно впливає на ваші стосунки, фахівець може порадити певні медикаменти. В будь-якому випадку, не варто розчаровуватися і опускати руки – в переважній більшості випадків проблема піддається вирішенню!