День ангела Наталії

Наталя ― яскраве, красиве жіноче ім’я з сильною енергетикою, яке користується неабиякою популярністю у нашій країні. А такої популярності воно набуло завдяки головній героїні ліричної п’єси Івана Котляревського «Наталка Полтавка»! Свій день ангела Наталії святкують 8 вересня.

Покровителькою жінок, які мають це ім’я, вважається свята мучениця Наталія Нікомидійська. Тож саме цього дня вшановується її пам’ять. У нашому матеріалі розповідаємо про значення імені Наталія та про те, якими рисами наділена його власниця.

Коли святкувати День ангела Наталії та походження імені

Наталя ― дуже давнє ім’я, утворене ще в перші століття християнства. Історія його походження є трохи неоднозначною. Деякі дослідники стверджують, що ім’я Наталія має латинське коріння і в перекладі означає «благословенна», «рідна». Існує також ще одна версія латинського походження імені від словосполучення «Natalis Domini», яке перекладається як «Різдво», «народження».

Зменшувально-пестливі форми імені: Наталочка, Натуля, Ната, Тата, Тала, Лія, Туся.

Свій День ангела Наталії святкують декілька разів на рік:

  • 11 січня;
  • 22 березня;
  • 31 березня;
  • 8 вересня;
  • 14 вересня.

День ангела Наталії привітання

Характеристика імені Наталія

Власниця цього імені має досить цікавий характер. Наталя ― чутлива, творча, але, разом з тим, досить раціональна натура, яка може реалізувати свої здібності у будь-якій сфері.

Дитинство Наталії

Наталка росте слухняною, активною та життєрадісною дівчинкою, яка заряджає своїм позитивом усіх оточуючих. Вона з легкістю ладнає з іншими дітьми та дуже рано починає розуміти різницю між хорошим і поганим. Навчається добре і докладає максимум зусиль у навчанні, коли її хвалять. До того ж вона любить бути в центрі уваги.

Наталочці подобаються і гуманітарні, і точні науки, але вона не зосереджується на одному лише навчанні. Зазвичай дівчинці з цим іменем важко всидіти на місці: вона постійно прагне пригод та захоплюючих мандрівок! Саме тому й любить ходити у туристичні походи, а також відвідувати театральні й танцювальні гуртки. Маленька Ната завжди знаходить для себе цікаві заняття. Втім, має дівча й деякі недоліки. Попри те, що вона енергійна і доброзичлива дівчинка, власниця цього імені дуже вразлива і не терпить критики.

Яка вона, доросла Наталія?

Характер у Наталії не такий вже й простий, проте усі негативні прояви затьмарює її патологічна порядність та благородство. На перший погляд здається, що це скромна й ласкава жінка, але Наталя може проявити і наполегливість, і упертість, якщо це потрібно. Про таких людей інколи кажуть «їй палець до рота не клади».

Поряд з Наталею завжди багато друзів та знайомих. Вона досить комунікабельна, тому з легкістю налагодить стосунки з оточуючими і не відмовить у допомозі навіть малознайомим людям. На неї можна покластися в будь-якій ситуації. Жінка з таким іменем ніколи не зупиняється на половині шляху й завжди доводить справу до кінця. Такий підхід до життя дозволить їй стати хорошим керівником.

Наталія може досягти успіхів у творчих сферах життя: театрі, кіно, літературі та стати успішним музикантом, художником тощо. Також їй чудово підійде діяльність, пов’язана з аналізом та плануванням: менеджмент, юриспруденція, архітектура. Проте монотонна одноманітна робота ― це не для Наталі.

Також варто зауважити, що доросла Наталія, як і маленька, не терпить критики. Ніякої, ні конструктивної, ні тим паче деструктивної. Тому перед тим, як критикувати її, потрібно двічі подумати, чи варто це робити.

Доля Наталії в коханні

Оскільки власниця цього імені – натура романтична, кохання в її житті відіграє неабияку роль. Для Наталії важливо не лише кохати самій, а й бути коханою. Тому вона дуже відповідально ставиться до пошуків своєї другої половинки, адже прагне створити по-справжньому серйозні й міцні стосунки. Поряд із собою жінка хоче бачити сильного, турботливого та надійного партнера. Вірність, підтримка та увага для Наталії ― не пусті слова, а обов’язкова умова сімейного життя. У шлюбі вона стає не лише прекрасною дружиною, чудовою мамою, гостинною господинею, а й надійною опорою та підтримкою своєму чоловікові.

Гармонійні стосунки Наталія може побудувати з чоловіками на ім'я Олександр, Андрій, Борис, Юрій, Олег, Володимир. А от із Степаном, Григорієм, Владиславом у власниці цього імені цілковита несумісність.

Варто зазначити, що жінка на ім’я Наталія має величезну силу волі та з честю виносить усі випробування, які випадають на її долю. Незважаючи ні на що, вона завжди іде вперед! Тож у День ангела Наталії ми щиро вітаємо всіх іменинниць!

Текст: Вечера Тетяна

Читайте також: Значення імені Марія: що означає та звідки походить найвідоміше жіноче ім’я