плани на Новий рік

Вступаючи в Новий рік, усі ми обіцяємо собі почати жити по-новому: краще, яскравіше та успішніше! І недарма саме в цей час нас так тягне мріяти. Адже, як стверджують астрологи, саме в перші 12 днів січня можна закласти основу для подальшого успіху і скласти плани на Новий рік!

Як правильно скласти плани на Новий Рік

Перші 12 днів після Нового Року символізують 12 основних сфер життя людини, які відповідають 12 знакам Зодіаку. І від того, як ви проведете ці дні, у значній мірі залежатиме ваш успіх впродовж цілого року! Щоб закласти хороший фундамент всіх важливих сфер свого життя, потрібно дотримуватися астрологічних правил для кожного дня.

Новий рік

1 січня

Займаємося своїм зовнішнім виглядом, фізичним тілом та особистим саморозвитком. Звичайно, після новорічної вечірки зробити це буде непросто! Але якщо ми хочемо бути в хорошій фізичній формі, красивими та зовнішньо привабливими впродовж всього наступного року, доведеться попрацювати! Тож у цей день бажано записати свою мету саме в цій сфері життя, а щоб вона легше досягалася, необхідно зробити реальні дії – піти в спортзалу, зробити вдома будь-які фізичні вправи.

Я красива, у мене струнке й гнучке тіло, доглянута шкіра та густе слухняне волосся. Я задоволена своєю зовнішністю!

В цей день потрібно зробити щось для свого самовдосконалення, покращити свій зовнішній вигляд – одягнути новий одяг, зробити нову стрижку, зачіску, макіяж, манікюр.

2 січня

Потрібно подумати про матеріальне, адже цей день пов’язаний з прибутками, грошима, матеріальними засобами. Напишіть свою мету і фінансові плани на новий рік – які джерела доходів ви хочете мати, скільки їх, яку суму ви плануєте отримувати (за місяць, за рік).

Зробіть що-небудь з грошима на фізичному рівні – перерахуйте їх, постарайтеся отримати оплату за свої послуги саме в цей день, заведіть домашню скарбничку, наповніть її грошима вже сьогодні, купіть новий гаманець, створіть якесь нове джерело доходу. В цей день ні в якому разі не давайте в борг і самі не беріть – сьогодні краще взагалі не віддавати свої гроші (навіть в магазині), треба навпаки постаратися отримати їх з різних джерел – тоді весь рік вони будуть йти до вас.

3 січня 

День спілкування, інформації, інтелекту, навчання. Напишіть, яку нову інформацію ви хочете освоїти, чого нового навчитися, які курси закінчити, які семінари відвідати. В цей день рекомендується багато спілкуватися, читати, вчитися, працювати з інформацією – але тільки зі світлою й позитивною. Не можна лаятися, засмічувати свою мову грубими словами, тим більше матом. Говоріть тільки хороше, сприятливе – те, що несе вібрації Успіху й Гармонії.

Так як цей день пов’язаний ще й із транспортними засобами, то напишіть який автомобіль ви хочете купити, почитайте про нього відгуки, дізнайтеся про нього всю інформацію. В третій день січня бажано весело провести час зі своїми братами, сестрами, однокласниками, одногрупниками, сусідами.

4 січня

Символізує рід, сім’ю. Опишіть образ вашої ідеальної сім’ї: скільки в ній людей, які між ними стосунки. Якщо сім’я у вас вже є – напишіть, що хочете покращити. Сьогодні дуже важливо відчути сімейну гармонію, тому весь день краще проведіть вдома, в родинному колі. Поспілкуйтеся також і з іншими родичами, особливо з батьками, бабусями і дідусями. Згадайте всіх своїх предків, подякуйте їм за те, що ви живете, кого треба – вибачте.

5 січня

День, присвячений коханню, творчості, задоволенню і дітям (як результату Любові й Вищого Творіння). Напишіть ваші плани на новий рік у цих сферах. Проведіть день з дітьми, займіться творчістю, обов’язково забезпечте собі якесь задоволення: розважтеся, відвідайте ресторан, відпочиньте, призначте побачення коханій людині. Нудьгувати сьогодні не можна – потрібно отримувати задоволення від життя!

Читайте також: 15 приємних справ, які ви повинні зробити цієї зими

6 січня

Цей день пов’язаний із повсякденною рутинною роботою, з роботою в підлеглому положенні, з тваринами, харчуванням і здоров’ям. Опишіть своє ідеальне здоров’я, зробіть якісь корисні процедури (підіть в сауну, зробіть масаж, займіться йогою). Особливо уважно поставтеся до харчування – не переїдайте, їжте легку та корисну їжу.

Напишіть також, яку роботу та які відносини з колегами ви хочете мати. Якщо ви начальник – напишіть, яких підлеглих ви хотіли би бачити. Поспілкуйтеся в цей день з тваринами – це буде дуже сприятливо для вас. Займайтеся звичайними побутовими справами і роботою.

7 січня

Налаштовуємося на шлюб та відносини з партнерами (особистими і діловими). Створіть продуманий образ свого ідеального партнера, ваших з ним відносин. Якщо ви самотні – можна піти у весільний салон (просто придивіться собі сукню, уявляючи, що ваше весілля не за горами), залиште оголошення на сайті знайомств. Покажіть Всесвіту, що ви хочете й готові вступити в шлюб! Якщо у вас вже є чоловік (дружина), то проведіть увесь цей день разом, влаштуйте святкову вечерю на двох, обговоріть плани на майбутнє.

Слідкуйте за тим, щоб не посваритися зі своїм партнером в цей день, не з’ясовуйте стосунки, не висловлюйте претензій. Нехай ваші відносини в цей день будуть дуже гармонійними й щасливими. Для бізнесу уявіть таких партнерів, які вам потрібні, опишіть всі їхні професійні та людські якості.

8 січня

Символізує екстрим, ризик, кризу, чужі гроші, великі гроші, гроші партнерів, вагітність, очищення. В цей день уникайте ризикованих вчинків, якщо вони вам не потрібні в наступному році. Краще спрямуйте свою енергію на грошові потоки – відвідайте банк, де акумульована енергія великих грошей. Можна відкрити рахунок і покласти на нього певну суму, щоб впродовж року ваші кошти зростали й поповнювалися. Ще бажано саме в цей день отримати гроші від своїх бізнес-партнерів і особистих партнерів (чоловіка), тоді увесь рік у вас буде прибуток від них. Якщо у вас є борги чи кредити – постарайтеся саме сьогодні погасити хоча б їх частину, щоб якнайшвидше звільнитися від цього тягаря.

Ще восьмий день пов’язаний із зачаттям дитини та вагітністю. Якщо це актуально для вас – можете «приступити до справи», уявити собі вашу ідеальну вагітність. Також цей день символізує очищення і звільнення від чогось застарілого і непотрібного. Тому викиньте сьогодні що-небудь старе і радійте, якщо щось пішло від вас саме сьогодні – значить, вам воно більше не потрібне.

9 січня

Подорожі, викладання, вища освіта. Напишіть свої мандрівні плани на новий рік: які країни ви хочете відвідати, яку вищу освіту отримати, якого Вчителя ви хотіли б зустріти на своєму шляху. Якщо така людина вже є – поспілкуйтеся з ним сьогодні, це буде дуже сприятливо. Якщо в цей день ви усвідомлено вирушите в мандрівку, то впродовж всього року будете подорожувати!

10 січня

Символізує вашу мету, кар’єру, начальників, високі професійні досягнення. Чітко продумайте, якої найвищої амбітної мети ви хочете досягти, що для цього потрібно? Яка кар’єра Вам потрібна? Якщо Ви працюєте в підлеглому положенні – опишіть образ вашого ідеального начальника. В цей день важливо мати хороші відносини з керівництвом. Зробіть щось конкретне для ваших професійних досягнень.

11 січня

Друзі, клуби по інтересам. Поспілкуйтеся в цей день з однодумцями, зробіть щось несподіване й неординарне. Також одинадцяте січня пов’язане із мріями та бажаннями. Опишіть їх та думайте про них впродовж дня, відчуваючи радість.

Новий рік

12 січня

День самоти, таємниці, духовності, молитви, медитацій. Саме сьогодні слід залишитися наодинці, в тиші – помолитися, помедитувати, почитати про щось таємниче та незвідане. Підведіть бажані підсумки всього наступного року й нікому про це не розповідайте. В цей день бажано піти в церкву, помолитися і попросити допомоги у Вищих Сил.

Новий рік

Проживіть ці 12 днів гармонійно й усвідомлено, обов’язково запишіть свої плани на новий рік, і ваше життя обов’язково стане щасливішим!

Джерело