Діпак Чопра

Діпак Чопра – американський лікар та письменник індійського походження, який написав багато книг про духовність та нетрадиційну медицину. У своїх працях він легко і доступно пояснює, яким чином пов’язані між собою духовний ріст та успіх людини, а також розповідає про головні закони життя, які насправді діють. Не дивно, що його книги виходять мільйонними тиражами та перекладаються багатьма мовами світу!

Одна з найвідоміших книг Діпака Чопри має назву «Сім духовних законів успіху». Серед іншого в ній розповідається також про те, чому люди повинні ділитися зі своїми ближніми і як це впливає на них самих. Наводимо уривок з цієї книги, який примусить вас по-іншому поглянути на принципи Всесвіту.

Діпак Чопра

©lodysseedelame.com

«Всі ми прийшли в цей світ багатими. Всесвіт нікого не обділив можливостями і благодаттю. Життя настільки мудро влаштоване – людина здатна збільшити ті дари, якими наділена, якщо тільки буде ділитися з оточуючими. Тому ми не маємо права скаржитися на життя або долю, звинувачуючи в тому, що вона нам нічого не дала.

У нас є все! Тільки ми жадібні. Хочемо все хороше залишити собі та ще й отримати від інших. Істинне благословення вас і вашого життя починається в ту мить, коли ви знаходите в собі сміливість дарувати оточуючим щиру любов.

Зустрівши кого-небудь, ви можете мовчки послати йому благословення, побажати йому щастя, радості й побільше сміху. Цей вид мовчазного дарування володіє дуже великою силою.

Одна з корисних речей, яким навчили мене в дитинстві і яким я навчив своїх дітей, – це ніколи не приходити ні в чий будинок із порожніми руками, ніколи ні до кого не приходити без подарунка.

Ви можете сказати: «Як я можу давати іншим, якщо в даний момент мені самому бракує?»

Ви можете принести квітку. Одну квітку.

Ви можете принести записку або листівку, які щось скажуть про ваші почуття до тієї людини, до якої ви прийшли.

Ви можете принести комплімент.

Ви можете принести молитву…

Прийміть рішення давати, куди б ви не пішли, кого б ви не побачили. Чим більше ви даєте, тим більше впевненості, завдяки чудовій дії цього закону, ви отримуєте. А коли ви більше отримуєте, ваша здатність більше давати також зростає.

Наша справжня природа – це багатство і достаток, ми багаті від природи, тому що природа підтримує будь-яку нашу потребу і бажання. Ми нічого не втрачаємо, тому що наша сутність – чиста потенційність і нескінченні можливості.»

Можливо, Діпак Чопра правий, і ділитися з іншими не так вже й важко! Спробуємо?

Читайте також: Життєві уроки, які варто засвоїти: найкращі цитати Пауло Коельо українською