«Божевільна липучка» – будівельний матеріал з нестандартною назвою, який точно вам запам’ятається! Це монтажний клей з унікальним складом, який підходить для склеювання абсолютно будь-яких матеріалів, при цьому користуватися ним можна в різноманітних цілях і не маючи спеціального досвіду.

Простий і ефективний спосіб застосування «божевільної липучки» дозволяє забезпечити надійну фіксацію будь-якого покриття. Все, що потрібно зробити – це намастити і наклеїти. Чи є підступ в такий простій продукції? Про це розповімо в нашій статті.

Назва, яка говорить сама за себе

Погодьтеся, що серед найменувань будівельних матеріалів не часто зустрінеш такі креативні назви! Цей однокомпонентний продукт виготовлений на основі акрилу, який можна використовувати для внутрішньої або зовнішньої обробки поверхонь. Єдине обмеження – неможливість проведення робіт при мінусовій температурі. Застосування клею на морозі не дасть потрібного результату, так як суміш просто відпаде.

Особливості продукції

«Божевільна липучка» – це біла паста, яке після висихання не залишає специфічного білого нальоту. Якщо ж її надлишки потрапили на лицьову частину поверхні, їх можна просто протерти звичайною губкою.

До переваг і особливостей цього засобу відносяться наступні:

  • відсутність розчинників і токсичних компонентів;
  • водостійкий шов, що дозволяє приклеювати необхідні матеріали у ванній або кухні;
  • відсутність потреби в особливій підготовці поверхонь – не потрібно ідеально вирівнювати настінні поверхні, досить зняти попереднє покриття, що вже відшарувалося;
  • економні витрати клею «божевільна липучка».

Цей водостійкий і надійний будівельний матеріал виручить вас на будь-якій стадії ремонту. З таким продуктом можна впевнено приступати до оздоблювальних робіт різної складності.

Що можна клеїти «божевільною липучкою»?

Не кожен майстер готовий застосовувати невідомий матеріал, який ще не показав своїх властивостей на практиці, тому про них варто розповісти детальніше. Використовувати цей клей можна для внутрішніх або зовнішніх оздоблювальних процесів, де передбачається склеювати різні поверхні. Найпопулярнішим є застосування «божевільної липучки» як клею для плитки, який може наноситися як на зовнішній фасад, так і на внутрішнє покриття для підлоги.

Висока адгезія цього засобу дозволяє йому взаємодіяти з наступними основами склеювання:

  1. Утеплювач – пінополістирол, мінеральна вата, пінопласт, які підходять для фасадного утеплення будинків.
  2. Плитка – обробна, клінкерна, на штукатурку, для облицювання. Все буде надійно зафіксовано на об’єкті.
  3. Скляні матеріали.
  4. Плиткове покриття на стяжку, що також включає монтаж теплої підлоги.
  5. Декоративні елементи.

Як бачимо, широка сфера застосування дозволяє використовувати цей будівельний клей з будь-якими матеріалами та основами. Покриття не буде сповзати в різних умовах експлуатації. Головне, що потрібно враховувати, – видалення старого шару фарби, який відшаровується від стін.

Високоякісний клей-липучка для плитки вже довів свої можливості і переваги. Завдяки екологічності і бездоганним експлуатаційним особливостям засіб здатний допомогти з найскладнішими роботами.

Якщо ви вже вирішили придбати і використовувати на практиці цей будматеріал, тоді пропонуємо перевірений варіант. На сайті інтернет-магазину Білайф https://belife.ua/nasha-produkcziya/germetiki-i-kleya/feature-nanoklej_cumashedshaya_lipuchka/ можна купити акриловий клей «божевільна липучка» відмінної якості і за прийнятною ціною. Це ваш шанс полегшити ремонт і гарантувати йому бездоганний результат!