У кожного з нас трапляються дні, коли ми опиняємося під впливом стресових ситуацій та неприємностей. Такі миті були, є і будуть, але це зовсім не привід для того, щоб безглуздо знищувати власні нервові клітини!

Пропонуємо вам 7 простих рекомендацій, як позбутися негативної енергії, заспокоїтися та продовжувати жити без стресу.


1. Прийміть речі такими, як вони є

Деякі люди та ситуації ніколи не змінюються, незалежно від того, як сильно цього б хотіли ви. Але хіба це причина для того, щоб постійно перебувати в нервовому напруженні? Якщо ваші зусилля змінити когось на краще залишаються марними, то або змиріться з тим, що маєте, або вчіться жити без цих людей.

©Pixabay

2. Не переймайтеся занадто

Бути приємним і дбайливим добре, але це не повинно коштувати вам вашого психічного благополуччя. Якщо колега по роботі день за днем навідується із власними проблемами, які відволікають вас від роботи, то ви можете вислухати його раз чи два, але надалі встановіть певні межі.

3. Позбудьтеся зайвого

Кожна ваша думка та справа, кожний об’єкт у вашому житті оточений енергією – позитивною або негативною. І залежно від типу енергії, яку вони несуть, всі ці речі можуть подумки, фізично або емоційно заблокувати ваш шлях вперед. Коли ви утримуєте зайвий баласт, не існує місця для нових можливостей, то навіщо вам такий багаж негативу?

©Pixabay

4. Послухайте, зрозумійте, а потім відповідайте

Гаряча реакція на чужі коментарі може призвести до непотрібного напруження, драматизму та негативних вібрацій між обома сторонами. У цьому випадку все, що вам потрібно зробити – це зберегти спокій. Зворотні образи у відповідь на негативне ставлення не дадуть ніякої користі.


5. Не робіть безпідставних припущень

В деяких випадках ми схильні уявляти собі такі варіанти поведінки інших людей, про які вони самі ніколи б не здогадалися! «Вони, мабуть, сміються з мене!», «Той далекий родич стовідсотково мені заздрить і намагається нашкодити!», «Я відмовила колезі у побаченні, і тепер мене звільнять» – ці та інші припущення тільки пригнічують вас, хоча найчастіше не мають реального підґрунтя. Тому якнайшвидше позбудьтеся цієї негативної якості!

©Pixabay

6. Зосередьтеся на позитиві

Що посієш, те й пожнеш! Це стосується в тому числі й енергії та вібрацій, які ви випромінюєте. Якщо постійно скаржитися та судити інших, то всі ці емоції повернуться з надлишком. А якщо зосередитися на чомусь хорошому, то токсичні люди з вашого оточення, не отримуючи поживи у вигляді негативу, зникнуть самі по собі.

7. Полюбіть себе

Вашою першою турботою повинні бути саме ви! І тут ми говоримо не про егоїзм, а про правильне мислення, яке не буде завдавати вам шкоди. Припиніть картати себе за реальні та уявні помилки, які тримають вас у стані тривоги протягом днів, місяців і навіть років. Піклуйтеся про свій психологічний стан так само, як піклуєтеся про фізичне здоров’я!

колір очей і характер
Зрештою, все зводиться до того, як ви керуєте різними ситуаціями та власним відношенням до них. Якщо ви дозволите негативу пригнічувати вас, то він буде поїдати вас із середини. Однак, із цими порадами ви навчитеся позбуватися негативної енергії і жити щасливо!Поділитися цим дописом.
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0