літній гардероб

Коли температура повітря піднімається, підібрати комфортний літній гардероб для офісу стає трохи складніше. А якщо ще й потрібно дотримуватися корпоративних вимог до одягу, то кабінетна робота влітку перетворюється на суцільне пекло! То як одягатися на роботу влітку?

Стилісти пропонують кілька простих рекомендацій щодо підбору одягу для офісу, якщо ви працюєте влітку.

1. В’єтнамки нікуди не годяться

Цей різновид зручного і легкого літнього взуття підходить виключно для пляжу, але аж ніяк не для роботи в офісі. Краще надайте перевагу елегантним босоніжкам на невисоких підборах, які покажуть ваш хороший смак і знання дрес-коду.

©Pixabay

2. Обирайте одяг з рукавами

Топи на бретелях та сукні без рукавів доречні лише в неформальній обстановці, а на робочому місці ваші передпліччя повинні бути закритими. Можна вибрати одяг і з короткими рукавами, але вони повинні бути присутніми!

3. Носіть легкі тканини

Витримати тридцятиградусну спеку на вулиці та задуху в офісі буде набагато легше, якщо ваш одяг буде пошитий із натуральної дихаючої тканини – бавовни або льону.

©Reader’s Digest

4. «Повсякденно» не означає «недбало»

Слідкуйте за станом вашого офісного одягу – він не повинен виглядати неохайно. Ваша акуратність (або неакуратність) може дуже багато розповісти як вашому працедавцю, так і колегам чи відвідувачам офісу, тому звертайте на це особливу увагу.

5. Продумуйте багатошаровий літній гардероб

Влітку часто буває так, що спека на вулиці поєднується із прохолодою від кондиціонера в офісі, а це може призводити до нежитю та застуди. Тому завжди носіть із собою легкий кардиган чи жакет, який можна при потребі накинути на плечі.

©Reader’s Digest

6. Притримайте шорти для вихідних

Шорти в офісі – це неприпустимо, адже вони надають вам легковажного та непрофесійного вигляду. Навіть в тому випадку, якщо у вашій компанії не дотримуються суворого дрес-коду, шорти будуть не дуже доречними. Ну хіба що це шорти класичного крою і без надлишкового декору!

©Reader’s Digest

7. Беріть приклад з вашого боса!

Найкращий спосіб з’ясувати, що носити влітку у вашому офісі – звернути увагу, як одягаються ваші начальник та колеги. Як правило, кожна організація за роки роботи сформувала власні правила гардеробу, тому не варто аж надто вирізнятися з колективу.

©Reader’s Digest

З цими порадами вам буде простіше підібрати комфортний і доречний для роботи в офісі літній одяг. Залишайтеся стильними!

Читайте також: Сукня із штанами: як носити правильно (40 фото)