догляд за шкірою

Пора відпусток не за горами, тож багато хто вже планує свій відпочинок на морському узбережжі. Але, щоб виглядати на пляжі справді ефектно, потрібно знати кілька секретів догляду за шкірою, і починати слід заздалегідь!

Редакція сайту «Твій світ» підготувала для вас рекомендації провідних дерматологів щодо правильної підготовки шкіри до літнього сезону.1. Оновіть свою шкіру

Перед початком купального сезону обов’язково потурбуйтеся про те, щоб позбавитися від залишків відмерлих клітин у верхньому шарі шкіри. Замість жорстких скрабів, які можуть травмувати шкіру, використовуйте пілінг-лосьони, що містять AHA або BHA кислоти – вони діють набагато м’якше.

догляд за шкірою

2. Потурбуйтеся про гладкість

Коли справа доходить до видалення волосся, ні в якому разі не починайте процедури на сухій шкірі. Перед голінням кілька хвилин постійте в теплому душі – це підготує шкіру і пом’якшить волосся, тому його легше буде видаляти. Після гоління завжди використовуйте зволожувач.

3. Не забувайте про нічний догляд за шкірою

Антиоксиданти, що застосовуються вранці, допомагають нейтралізувати ультрафіолетові радіати, перш ніж вони можуть завдати шкоди шкірі. Але з початком активного впливу сонця варто додати на допомогу шкірі ще й нічні антиоксиданти, адже ушкодження клітин шкіри продовжується навіть через багато годин після інтенсивного ультрафіолетового опромінення. Щоб уникнути цього, використовуйте нічні креми з вітаміном С.

догляд за шкірою

4. Позбавтеся від шкірних висипів

Якщо у вас жирна шкіра, схильна до висипань, не потрібно сподіватися, що активне сонце присушить всі її недоліки. Краще потурбуйтеся про спеціальну косметику для лікування вугрів та акне ще до виходу на пляж. Найкращий варіант – звернутися до професійного дерматолога, який надасть кваліфіковану консультацію.5. Застосовуйте сонцезахисний крем

Використовуйте засоби захисту від сонця щоразу перед виходом на пляж і намагайтеся поновлювати захисний шар крему після кожного купання. Не застосовуйте засоби після закінчення їхнього терміну придатності, і не забувайте, що наносити їх потрібно за 15 хвилин до виходу з дому.

6. Зволоження і ще раз зволоження

Навіть у спекотний літній період не слід забувати про ваш зволожуючий крем. Якщо користуватися звичним важким кремом влітку вам некомфортно, можна замінити його на більш легкий лосьон.

догляд за шкірою

7. Зберігайте шкіру спокійною

Якщо ви щойно виконали певні процедури зі шкірою (воскова епіляція, пілінг тощо), дайте собі хоча би добу, а краще дві, на відпочинок. Адже хлорована або солона вода в комбінації з активним сонцем можуть викликати подразнення, сухість і дискомфорт.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, ви забезпечите собі здоров’я шкіри та чудовий вигляд на пляжі. Гарного відпочинку!