чого хочуть жіни від чоловіків

Чого хочуть жінки від чоловіків? Це запитання вже давно цікавить сильну половину людства. Але єдиної відповіді на нього не існує, адже скільки жінок – стільки і бажань! Проте є речі, про які мріє кожна з нас, і чоловіки в силі це забезпечити.


Дорогі мужчини, не потрібно вигадувати щось надзвичайного, адже насправді все дуже просто! Перечитайте цей перелік жіночих бажань і переконайтеся, що втілити їх зовсім не складно.

1. Повага

Досить часто жінки жаліються на те, що не відчувають від мужчин того рівня поваги, якого б їм хотілося. Незважаючи на всі гучні гасла про гендерну рівноправність, внесок жінок як в особисті, так і у робочі стосунки применшується. Поважайте жінок так, як ви хочете, щоб поважали вас!

чого хочуть жіни від чоловіків

©Pixabay

2. Увага

Всі жінки люблять, коли їм приділяють увагу! Нехай це буде у вигляді вечірніх обіймів чи простого запитання про те, як вона провела свій день – цікавтеся жінкою, і вона буде вам вдячна!

©Pixabay

3. Чесність

Чесність йде поряд із повагою і не піддається обговоренню у будь-яких здорових відносинах. Будьте чесними з жінкою завжди, навіть якщо вона задає вам підступне запитання про те, чи не надто виклично вона виглядає в тій короткій сукні. Повірте, вона цінуватиме вашу щиру (але тактовну!) відповідь.

©Pixabay

4. Веселощі

Коли ви замислюєтеся про те, чому люди вступають у відносини, то, мабуть, згадуєте про кохання, створення сім’ї і щасливе старіння разом. Але насправді однією з головних причин є те, що вам весело й комфортно проводити час із цією конкретною людиною! Примусьте жінку посміхнутися, і вам легше буде її завоювати.

©Pixabay

5. Секс і романтика

Так, жінки також хочуть хорошого сексу! Проте не забувайте й про романтику, адже саме вона є тим таємним інгредієнтом, який перетворює простий секс на акт кохання.

©Pixabay

6. Прийняття

Кожна жінка (як і кожний чоловік, зрештою) має свої недоліки. А якщо врахувати те, що до зовнішності й поведінки жінок суспільство завжди ставить значно більше вимог, то можна уявити, який тиск вони відчувають! Приймайте жінку такою, якою вона є, і не намагайтеся її змінити.

©Pixabay

Нічого неможливого, згідні? І, до речі, всі ці рекомендації можна застосовувати і жінкам, адже чоловіки також потребують уваги, підтримки й комфорту у стосунках. Поважайте, любіть і цінуйте один одного!