Family Look – це один з ультрамодних сучасних напрямів створення сімейного стилю. Його популярність сьогодні вже просто захмарна, і для цього є всі підстави. Адже погодьтеся: батьки і діти в однаковому або дуже схожому одязі виглядають насправді розкішно, і не виникає жодних сумнівів у тому, що перед вами – справжня міцна сім’я!

Хочете навчитися самостійно створювати образи Family Look для себе й своїх близьких? Ми підібрали для вас кілька модних рекомендацій і підкріпили їх прикладами з Інстаграму!1. Замовте однаковий одяг для всіх членів сім’ї

Тільки уявіть собі красивих матусю і донечку в однакових до дрібниць сукнях – виглядає це й справді неповторно! Не менше захоплення викличе і комплект однакового одягу для всієї сім’ї. У такому образі вас відразу виділять з натовпу, можете бути певні. Де шукати такі комплекти? В наш час це зовсім не проблема, адже багато дизайнерів спеціально розробляють свої колекції в напрямі Family Look. Або можете замовити пошиття однакових суконь в ательє!

Family Look

©missdaria.95

Family Look

©ogneeva

2. Одягніться в одній кольоровій гамі

Різні речі, різні аксесуари, різні матеріали та фактури можна легко об’єднати за допомогою кольору. Обирайте максимально наближені відтінки для всіх членів сім’ї, і матимете гармонійний і розкішний вигляд!

Family Look

©milana.familylook

3. Пошийте різний одяг з однакової тканини

Сукні, блузи, спідниці, сорочки різних фасонів, але з однієї тканини – це теж чудовий варіант для модного Family Look! Такий підхід об’єднає стилі дорослих та дітей без створення ефекту ксероксу.

Family Look

©kafitulova_shop /©yanarogozha

4. Використайте однаковий принт

Обирайте сукні, топи, туніки чи навіть купальники з однаковими принтами чи написами для всіх членів сім’ї. Цікавий варіант – замовити футболки з вашим прізвищем на спині, як у футболістів!

Family Look

©olga_mogilnaya_ /©nasty_savinova

Family Look

©ogneeva

5. Створіть розкішний український Family Look у вишиванках!

Це насправді безпрограшний варіант – і модно, і стильно, і традиційно, і патріотично, і головне – безмежно красиво! Підготуйте вишиванки в одному стилі для всієї сім’ї і починайте збирати сотні компліментів!

Family Look

©barsky_embroidery / ©merezhka_com

Family Look

©anna_marchuk_brand

Не бійтеся експериментувати і підкреслювати свою любов до сім’ї! Бажаємо вам вдалих і модних сімейних образів!

Читайте також: 7 правил літнього гардеробу: як одягатися, якщо ви працюєте в офісі