Значення імені Анна

Анна – благородне жіноче ім’я, володарка якого – мудра, вольова й неймовірно везуча жінка, котра вміє бачити щастя в дрібницях. У нашому матеріалі розповідаємо про значення імені Анна, а також про те, які риси характеру притаманні його власниці.

Значення імені Анна

Ім’я Анна – одне з найпопулярніших у світі. Називаючи дівчинку цим іменем, батьки щиро сподіваються, що доля їхньої доньки буде відзначена благодаттю, оскільки в перекладі з івриту воно означає «благодатна», «милостива».

Коли святкують іменини Анни

Традиційно День святої Анни церква відзначає 22 грудня – це найбільш поширена і відома дата. Це свято особливо шанують жінки, котрі мріють народити діток, адже його встановлення пов’язують із непорочним зачаттям праведною Анною доньки Марії – матері Спасителя. Тож святу Анну вважають покровителькою усіх жінок, матерів, вагітних та немовлят.

Загалом, свій День ангела жінки з іменем Анна можуть святкувати багато разів на рік:

  • в лютому: 16;
  • в квітні: 8;
  • в червні: 25;
  • в липні: 18;
  • в серпні: 7;
  • в вересні: 10;
  • в жовтні: 15;
  • в листопаді: 4 та 11;
  • в грудні: 22.
Ім'я Анна має декілька зменшувально-пестливих форм: Аня, Ганнуся, Нюся, Анюта, Нюра, Анничка.

з днем ангела Анни

Характеристика імені

Анна – жінка з величезною внутрішньою енергією. Зимова Анна практична, розсудлива й справедлива, а інколи й занадто прямолінійна. Вона наділена яскраво вираженими лідерськими якостями, тому її думка завжди є авторитетною і не піддається критиці. Анна, яка народилась навесні, – натура романтична й самозакохана. Вона звикла до того, що всі довкола нею захоплюються. Літня Анна є втіленням доброти й жертовності, що не завжди позитивно відображається на її долі, адже нерідко люди користуються її доброзичливістю. Аня, народжена восени, уміє знаходити спільну мову з оточуючими, йти на компроміси та рахуватися з думкою інших.

Анюта в дитинстві

Маленька Аня – спокійна й непримхлива дівчинка, схожа на промінчик сонця. Вона проявляє доброту до всього, що її оточує. Анюта – слухняна дочка, тож ніколи не сперечається з батьками. Із задоволенням допомагає мамі по господарству та доглядає за домашніми тваринами. Вона дуже справедлива, і через це в школі може чинити опір усьому, що вважає неправильним. Інколи однокласники називають дівчинку «всезнайкою» і «занудою», проте її це не ображає, адже маленька Аня росте впевненою у собі і самодостатньою дитиною. Критикою й образливими словами її не зачепиш.

У школі Анюта може частенько сперечатись з учителями й однолітками. Але, незважаючи на це, учителі бачать у дівчинці надійну опору, а однокласники поважають та визнають її лідерські якості. Аня ніколи не відмовить у допомозі друзям, завжди допоможе зробити домашнє завдання, адже сама досить добре навчається. Через свою поведінку та яскравий образ вона завжди знаходиться в центрі уваги.

Дівчинка легко іде на контакт і має чимало друзів. З такою подружкою не засумуєш, але в невгамовних веселощах Аня не братиме участі, адже боїться ризикувати. Обережність – це та риса характеру, за рахунок якої навіть її доросле життя буде максимально спокійним та врівноваженим.

вітання з іменинами Анни

Значення імені Анна в дорослому житті

Анна – горда жінка з раціональним характером, яка знає собі ціну і перш за все керується розумом, а не почуттями. При цьому вона є людиною тонкої душевної організації. Як і в дитинстві, Анна гостро відчуває несправедливість, але з часом навчилася приховувати свої почуття від оточуючих. У неї хороший смак та відчуття стилю, вона завжди чудово виглядає. Анна звикла бути в центрі всіх подій та брати в них активну участь. Завдяки своїй привабливості та чарівності вона є бажаним гостем у будь-якому товаристві. Власниця цього імені ніби заряджає оточуючих позитивною енергією!

А ще Анна має гострий аналітичний розум, вміє швидко приймати рішення, тому чудово впорається з керівною посадою. Колеги її поважають, адже свою точку зору жінка завжди висловлює аргументовано. В роботі вона дуже уважна й старанна.

Не дивлячись на неабиякі розумові здібності, Анна уникає одноманітної, нудної роботи. Вона прагне допомагати людям, тому їй підійдуть такі професії як лікар, учитель, соціальний працівник. Разом з тим Анна дуже артистична натура і може досягти успіху у творчій сфері – письменницькій, журналістській, акторській діяльності. Цілеспрямованість, бажання розвиватись, готовність іти напролом до своєї мети, комунікабельність та ерудованість – усі ці риси роблять її не лише цінним співробітником, а й хорошим керівником, гарним другом та прекрасною матір’ю.

Значення імені Анна

Анна в коханні

В коханні Анна – вірна й віддана. Вона притримується традиційних та консервативних поглядів на родину. Будувати стосунки з такою жінкою – суцільне задоволення! Анна ніколи не зрадить свого коханого. Сприйматиме його таким, яким він є, і що б не трапилось у їхньому спільному житті, жодного разу не пошкодує про свій вибір. Проте придивлятись до свого потенційного обранця Аня буде досить довго. Хоча вона і не надто вимоглива, проте досить прискіплива. Ні в якому разі така жінка не будуватиме стосунки з чоловіком, який не відповідатиме її критеріям.

Кохання для Анни має неймовірне значення. Її серце не завоюєш коштовними подарунками й красивими залицяннями. Вона вийде заміж лише за чоловіка, якого по-справжньому кохатиме. А для того, аби шлюб був вдалим, жінці на ім’я Анна варто обрати чоловіка, котрий володів би прекрасним почуттям гумору, вмів радіти життю й дивився на світ легко і з позитивом. Саме такий обранець навчить Аню ставитись менш серйозно до всього, що відбувається навколо неї.

Вдалий союз в Анни буде з чоловіком на ім'я Олександр, Борис, Василь, Микола, Роман, Павло. А от з Андрієм, Іваном, Сергієм, Ігорем, Олегом жінці не варто будувати стосунки.

Тепер ви знаєте трохи більше про значення імені Анна та долю його власниці. Поділіться статтею зі знайомими Анютами!

Текст: Тетяна Вечера

Читайте також: День ангела Наталії: коли святкують та що означає це латинське ім’я