Обходитися без засобів по догляду за обличчям впродовж всього життя – завдання нереальне. Всілякі креми, лосьйони, маски та інша подібна продукція супроводжують нас постійно. Дуже важливо, щоб всі ці засоби були якісними та безпечними і точно виконували заявлену на їхній упаковці дію. А купувати їх потрібно в спеціалізованих точках продажу.

Чому косметику для обличчя варто купувати в аптеці?

Засоби для догляду за обличчям продаються на різних майданчиках: в спеціалізованих косметичних магазинах, в мультибрендових супермаркетах і, звичайно ж, в аптеках. Але будь-який досвідчений і відповідальний лікар-косметолог порекомендує вам купувати таку косметику саме в аптеках. Чому? Відповідь далі:

  • Контроль за будь-якою продукцією, представленою в аптеці, зазвичай в рази суворіший, ніж за будь-якими товарами в магазинах.
  • Крем, пінка для вмивання або інші косметичні продукти в аптечній мережі точно сертифіковані і ліцензовані. Тут немає місця підробкам і контрафакту.
  • Аптеки суворо і ретельно підбирають весь асортимент. В тому числі й ті препарати, які не належать до лікарської групи товарів. Щось із відверто сумнівним складом в аптеці не купиш.
  • Кожен фармацевт має спеціальну освіту і може порекомендувати той чи інший препарат зі знанням справи, а не просто на підставі відгуків інших покупців, як це зазвичай буває в звичайних роздрібних магазинах.

Тобто, переваги придбання косметики для обличчя в аптеці дуже істотні.

Основні категорії доглядових засобів в аптеках

В аптеках засоби догляду за обличчям представлено в тих самих категоріях, що і в магазинах побутової спрямованості:

  1. Креми для обличчя. Це, мабуть, одна з найбільш численних і затребуваних ніш. Тут є креми і денні, і нічні, і спеціалізовані, і універсальні.
  2. Засоби для очищення шкіри. До них відносяться гелі, пінки для вмивання, різні очищуючі лосьйони, міцелярна вода, скраби і пілінги.
  3. Маски для обличчя. Тут є засоби в тюбиках, тканинні засоби, порошкоподібні (альгінатні).
  4. Сироватки, емульсії, еліксири.
  5. Засоби для губ.
  6. Доглядові комплекси для зони декольте.

Купувати косметичні засоби для обличчя в аптеці безпечно і зручно. Великим плюсом покупки в інтернет-аптеці є також можливість дистанційної консультації, що наразі особливо актуально.