тремор рук у літніх людей

Однією з найчастіших проблем похилого віку є тремор рук у літніх людей, що може свідчити про різні хвороби і використовуватися для перехресної діагностики. Тремтіти можуть пальці рук, одна або обидві долоні і навіть передпліччя і, незалежно від зони прояву, це дуже ускладнює життя. Людина втрачає здатність самостійно себе обслуговувати, не може якісно та швидко виконувати навіть найпростіші побутові завдання чи процедури гігієни.

Спеціалізовані пансіонати для літніх людей з деменцією у Черкасах https://turbota.info/dom-prestarelykh-cherkassy.html надають послуги якісного обслуговування таких пожильців. Мережа «Родинна Турбота» приймає на проживання підопічних з різними захворюваннями, порушеннями та тих, хто потребує реабілітації чи відновлення.

Тремор рук у літніх людей: основні причини

Тремтіння різних частин рук погіршує рівень фізичної активності і може призвести до негативного мислення і навіть депресії. Щоб позбутися психоемоційних та фізичних проблем, літній людині необхідно визначити причину тремору та впритул зайнятися своїм здоров’ям, лікуванням та відновленням.

До розвитку проблемного стану може призвести вплив фізіологічних та психологічних факторів, генетична схильність та інші причини:

• знижений рівень гемоглобіну;

• захворювання печінки та нирок;

• цукровий діабет;

• патологія щитовидної залози;

• наслідки мікроінсульту;

• перенесені важкі травми;

• хвороба Паркінсона;

• захворювання судин;

• онкологічні захворювання;

• маразматичні, психічні розлади;

• розсіяний склероз.

Психологічними причинами появи тремору можуть бути стрес, депресія та порушення емоційного характеру; також тремтіння рук може бути результатом прийому сильних препаратів.

тремор рук у літніх людей

Як лікувати тремор рук: дієві методи

Найбільш дієвою та результативною при лікуванні тремору рук у людей похилого віку залишається медикаментозна терапія. Перед призначенням будь-яких препаратів пацієнти проходять повноцінне медичне обстеження, що дозволяє провести точну та перехресну діагностику, виявити будь-які проблеми зі здоров’ям. Найкращим рішенням є постійний нагляд та літньою людиною, а допомогти в цьому може українська мережа приватних пансіонатів «Родинна Турбота», яка приймає пацієнтів із різними хворобами та порушеннями здоров’я.

Забезпечуючи повний догляд, пансіонат для людей похилого віку в Чернігівській області https://turbota.info/dom-prestarelykh-v-chernigove.html надає базові та додаткові послуги. До комплексу догляду включається контроль за станом здоров’я пацієнтів, обов’язкове дотримання терапевтичних програм лікування, які включають різні методики.

Ще однією ефективною методикою, яку реалізує приватний пансіонат, є дієта для пацієнтів. Такий підхід дозволяє стабілізувати стан здоров’я, зміцнити імунітет та підтримувати на нормальному рівні баланс корисних речовин в організмі, підвищити рівень активності.

Профілактика захворювань та догляд за літніми людьми

Перебуваючи в пансіонаті, люди похилого віку отримують не тільки професійний та якісний догляд, а й додаткове обслуговування. Обов’язкова профілактика захворювань, які найчастіше виявляються у літньому віці, допомагає запобігти їхньому розвитку та зміцнити стан пацієнтів. Вибравши будинок для людей похилого віку «Родинна Турбота», ви отримуєте впевненість у завтрашньому дні ваших близьких, необхідну для них турботу та увагу.